456551-2026 - Wettbewerb
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Rozbudowa istniejącego zbiornika retencyjnego w Leśnictwie Bierdzany w formule zaprojektuj i wybuduj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa istniejącego zbiornika retencyjnego w Leśnictwie Bierdzany w formule zaprojektuj i wybuduj
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest rozbudowa istniejącego zbiornika retencyjnego w Leśnictwie Bierdzany w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia obejmuje dwa główne Etapy realizacyjne: 1) ETAP 1 - Prace projektowo-decyzyjne, na który składa się: a) Faza A (Koncepcja) - opracowanie wstępnej Koncepcji Programowo-Przestrzennej wraz z uzyskaniem pisemnej akceptacji Zamawiającego dla wybranego wariantu; b) Faza B (Dokumentacja Projektowa) - opracowanie kompletnej Dokumentacji Projektowej na podstawie PFU (w tym projektu budowlanego i wykonawczego), sporządzenie operatów oraz złożenie w imieniu Zamawiającego kompletnych i prawidłowych wniosków o wydanie decyzji środowiskowej (jeśli wymagana), pozwolenia wodnoprawnego oraz pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót; c) Faza C (Uzyskanie decyzji formalno-prawnych): procedowanie przed właściwymi organami administracji publicznej i uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych, prawomocnych i ostatecznych decyzji oraz pozwoleń (w tym pozwolenia wodnoprawnego oraz pozwolenia na budowę / skutecznego zgłoszenia), umożliwiających legalne rozpoczęcie robót. 2) ETAP 2 (Roboty budowlane) - wykonanie wszelkich Robót Budowlanych i ziemnych w oparciu o zatwierdzoną przez Zamawiającego Dokumentację Projektową, zgodnie z wymaganiami PFU, Prawa budowlanego, Prawa wodnego, wymogami ochrony przyrody oraz przekazanie kompletnego, w pełni funkcjonalnego obiektu hydrotechnicznego Zamawiającemu.
Interne KennungZG.270.3.6.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
LosLOT-0001