2. Verfahren
Verfahren
Titel: Periodieke Inspecties Elektrische arbeidsmiddelen conform NEN3140
Beschreibung: Keuren van elektrische arbeidsmiddelen volgens de NEN3140 norm binnen de organisatie van aanbestedende dienst. Bovendien maakt het keuren van klim- en bereikbaarheidsmaterialen (NEN 2484 (klim- en bereikbaarheidsmaterialen) en NEN 1004 (rolsteigers) onderdeel uit van deze opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000