2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie miasta Gliwice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu miasta Gliwice w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Odbiór odpadów komunalnych w ramach zawartej umowy będzie odbywał się na terenie miasta Gliwice tylko z terenów nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i będzie dotyczył każdej ilości następujących rodzajów odpadów komunalnych: -odpady powstałe po segregacji (zmieszane), -tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe, -papier, -szkło, -bioodpady, -odpady wielkogabarytowe. Obowiązkiem wykonawcy będzie również wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów komunalnych, ich mycie i dezynfekcje oraz opracowanie harmonogramów odbioru odpadów oraz mycia i dezynfekcji pojemników. Wykonawca zapewni odbiór odpadów komunalnych gromadzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych, zgodnie z uchwałami Rady Miasta Gliwice oraz gospodaruje odebranymi odpadami zgodnie z ustawa z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach , ustawa z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach a także wymogami ochrony środowiska. Wykonawca zobowiązuje się, iż będzie realizował przedmiot umowy zgodnie z ustawą z dnia 11 stycznia 2018 o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia liczby nieruchomości zamieszkałych, objętych przedmiotem zamówienia, lecz nie więcej niż o 10% ich liczby. Przewidywane zmiany wynikają z zamieszkania mieszkańców w nowo powstałych nieruchomościach Wszelkie zmiany dokonywane będą w ramach zakresu zamówienia. Zmiana liczby nieruchomości zamieszkałych objętych umową nie spowoduje zmiany postanowień umowy. Zamawiający każdorazowo poinformuje Wykonawcę o zwiększeniu liczby nieruchomości zamieszkałych na adres e-mail wykonawcy wskazany w § 11 umowy.
Interne Kennung: ZA.271.24.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001