See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 629175-2025
Interne Kennung: CP-24-1353/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: część nr 1; Nazwa specjalizacji: Chirurgia dziecięca; Tytuł kursu: Podstawy chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej u dzieci / Podstawy chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0064
Titel: część nr 64
Beschreibung: część nr 64; Nazwa specjalizacji: Radiologia i diagnostyka obrazowa; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa chorób klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 64
Los: LOT-0065
Titel: część nr 65
Beschreibung: część nr 65; Nazwa specjalizacji: Radiologia i diagnostyka obrazowa; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa chorób klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 65
Los: LOT-0099
Titel: część nr 99
Beschreibung: część nr 99; Nazwa specjalizacji: Chirurgia plastyczna; Tytuł kursu: Chirurgia twarzowo-czaszkowa; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 99
Los: LOT-0142
Titel: część nr 142
Beschreibung: część nr 142; Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa; Tytuł kursu: Kurs wprowadzający do specjalizacji w dziedzinie medycyny sportowej "ABC medycyny sportowej"; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 142
Los: LOT-0143
Titel: część nr 143
Beschreibung: część nr 143; Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa; Tytuł kursu: Żywienie osób aktywnych fizycznie; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 143
Los: LOT-0144
Titel: część nr 144
Beschreibung: część nr 144; Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa; Tytuł kursu: Doping w sporcie; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 144
Los: LOT-0145
Titel: część nr 145
Beschreibung: część nr 145; Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa; Tytuł kursu: Doping w sporcie; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 145
Los: LOT-0146
Titel: część nr 146
Beschreibung: część nr 146; Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa; Tytuł kursu: Bioregeneracja organizmu; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 146
Los: LOT-0147
Titel: część nr 147
Beschreibung: część nr 147; Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa; Tytuł kursu: Wybrane elementy medycyny morskiej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 147
Los: LOT-0148
Titel: część nr 148
Beschreibung: część nr 148; Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa; Tytuł kursu: Wybrane zagadnienia medycyny wysokogórskiej z elementami medycyny lotniczej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 148
Los: LOT-0149
Titel: część nr 149
Beschreibung: część nr 149; Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa; Tytuł kursu: Psychologia sportu i aktywności fizycznej (2023)/Psychospołeczne problemy sportu i aktywności fizycznej (2014); Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 149
Los: LOT-0150
Titel: część nr 150
Beschreibung: część nr 150; Nazwa specjalizacji: Medycyna sportowa; Tytuł kursu: Postępy w medycynie sportowej - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 150