2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Autonome Back-up dienstverlening
Beschreibung: Provincie Zuid-Holland is voornemens om de mogelijkheden voor een toekomstbestendige back-up dienstverlening te onderzoeken. Voorafgaand aan een mogelijke aanbesteding wordt deze marktconsultatie gehouden om de ontwikkelingen en mogelijkheden in de markt inzichtelijk te krijgen en input te vergaren voor de voorbereiding van de aanbesteding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212732 Entwicklung von Datensicherheitssoftware