456643-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w 6 Wojskowym Oddziale Gospodarczym w Ustce oraz w jednostkach i instytucjach wojskowych będących na zaopatrzeniu w 2026 roku.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w 6 Wojskowym Oddziale Gospodarczym w Ustce oraz w jednostkach i instytucjach wojskowych będących na zaopatrzeniu w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w 6 Wojskowym Oddziale Gospodarczym w Ustce oraz w jednostkach i instytucjach wojskowych będących na zaopatrzeniu w 2026 roku z podziałem na 6 zadań.
Vorherige Bekanntmachung: 783090-2025
Interne Kennung: 06/OiB/OCHR/6WOG/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1- Konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostce wojskowej w m. Chojnice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostce wojskowej w m. Chojnice.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostkach i instytucjach wojskowych w m. Czarne i m. Człuchów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostkach i instytucjach wojskowych w m. Czarne i m. Człuchów.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostce wojskowej w m. Lębork.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostce wojskowej w m. Lębork.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – Konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostkach i instytucjach wojskowych w m. Słupsk i m. Głobino.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostkach i instytucjach wojskowych w m. Słupsk i m. Głobino.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – Konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostkach i instytucjach wojskowych w m. Ustka i m. Jarosławiec.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostkach i instytucjach wojskowych w m. Ustka i m. Jarosławiec.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – Konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostkach i instytucjach wojskowych w m. Redzikowo.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i naprawa systemów i urządzeń specjalistycznych do ochrony obiektów w jednostkach i instytucjach wojskowych w m. Redzikowo.