2. Verfahren
Verfahren
Titel: 37.2026 Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 (cztery) części, osobno oceniane: Część 1: Dostawa Spektrofotometru na potrzeby Katedry i Zakładu Chemii Fizycznej i Biofizyki przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław; (nr zamówienia Z/2519/13/2026), Część 2: Dostawa Wiskozymetru rotacyjnego na potrzeby Katedry i Zakładu Chemii Fizycznej i Biofizyki przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław; (nr zamówienia Z-2523/16/2026), Część 3: Dostawa Automatycznego licznika komórek na potrzeby Katedry i Zakładu Biofizyki i Neurobiologii przy ul. Chałubińskiego 3A, 50-368 Wrocław; (nr zamówienia Z-2523/23/2026) Część 4: Dostawa Urządzenia do dysocjacji oraz homogenizacji tkanek na potrzeby Zakładu Patologii Ogólnej i Doświadczalnej oraz Katedry Patologii Klinicznej i Doświadczalnej przy u. Marcinkowskiego 1, 50-368 Wrocław; (nr zamówienia Z/2519/124/2025) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 1-4). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 243996-2026
Interne Kennung: AZP.260.37.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38550000 Zähler
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: 25.2026 Część 1 – Dostawa Spektrofotometru na potrzeby Katedry i Zakładu Chemii Fizycznej i Biofizyki przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław; (nr zamówienia Z/2519/13/2026)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części 1 jest Dostawa Spektrofotometru na potrzeby Katedry i Zakładu Chemii Fizycznej i Biofizyki przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław; (nr zamówienia Z/2519/13/2026) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.37.2026.PN Część 1
Los: LOT-0006
Titel: 25.2026 Część 2 – Dostawa Wiskozymetru rotacyjnego na potrzeby Katedry i Zakładu Chemii Fizycznej i Biofizyki przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław; (nr zamówienia Z-2523/16/2026)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części 2 jest Dostawa Wiskozymetru na potrzeby Katedry i Zakładu Chemii Fizycznej i Biofizyki przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław; (nr zamówienia Z-2523/16/2026) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.37.2026.PN Część 2
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0008
Titel: 25.2026 Część 4 – Dostawa Urządzenia do dysocjacji oraz homogenizacji tkanek na potrzeby Zakładu Patologii Ogólnej i Doświadczalnej oraz Katedry Patologii Klinicznej i Doświadczalnej przy ul. Marcinkowskiego 1, 50-368 Wrocław; (nr zamówienia Z/2519/124/2025)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części 4 jest Dostawa Urządzenia do dysocjacji oraz homogenizacji tkanek na potrzeby Zakładu Patologii Ogólnej i Doświadczalnej oraz Katedry Patologii Klinicznej i Doświadczalnej przy ul. Marcinkowskiego 1, 50-368 Wrocław; (nr zamówienia Z/2519/124/2025) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 4 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.37.2026.PN Część 4