456694-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Wymiana sieci ciepłowniczej przy ul. Modelarskiej w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana sieci ciepłowniczej przy ul. Modelarskiej w Katowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie wymiany sieci ciepłowniczej przy ul. Modelarskiej w Katowicach (dalej także Obiekt) w ramach Projektu TERMIC (TAURON Efektywność, Rozwój, Modernizacja Infrastruktury Ciepłowniczej), zgodnie z dokumentacją projektową oraz przekazanie Obiektu Zamawiającemu do użytkowania. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), w szczególności poprzez: Zakres rzeczowy Przedmiotu Umowy (Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowieniach Umowy) oraz Dokumentację (Załącznik nr 2 do Projektowanych postanowieniach Umowy).
Interne Kennung: PZP/TC/05928/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 Pzp, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001