456762-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów dezynfekcyjnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów dezynfekcyjnych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów dezynfekcyjnych Przedmiot zamówienia obejmuje 7 zadań Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungZP.381.63.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte, 18930000 Säcke und Beutel, 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE 1 - PREPARATY DO DEZYNFEKCJI SKÓRY, BŁON ŚLUZOWYCH ORAZ RAN
BeschreibungPREPARATY DO DEZYNFEKCJI SKÓRY, BŁON ŚLUZOWYCH ORAZ RAN
Interne KennungZP.381.63.2026 - 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Prawo opcji jest uprawnieniem, z którego Zamawiający może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. Wykonawcy z tego tytułu nie przysługują żadne roszczenia. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wyczerpania ilości danego asortymentu w ramach zamówienia podstawowego. 4. Zamówienie objęte prawem opcji będzie realizowane w częściach, zgodnie z potrzebami Zamawiającego, w całym okresie obowiązywania Umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, zamówienie będzie realizowane w trybie określonym dla zamówienia podstawowego, tj. Wykonawca dostarczać będzie ilości określone w zamówieniu, do Magazynu Szpitala; zgodnie z zamówieniami Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w terminie do 5 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia. 6. Zamawiający każdorazowo będzie zgłaszać Wykonawcy skorzystanie z prawa opcji odpowiednio jak dla zamówienia podstawowego. 7. Warunkiem zastosowania prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego o żądaniu wykonania zamówienia w sposób przewidziany przez Zamawiającego jako prawo opcji.
LosLOT-0002
TitelZADANIE 2 - PREPARATY DO DEZYNFEKCJI, MYCIA I PIELĘGNACJI SKÓRY
BeschreibungPREPARATY DO DEZYNFEKCJI, MYCIA I PIELĘGNACJI SKÓRY
Interne KennungZP.381.63.2026 - 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
LosLOT-0003
TitelZADANIE 3 - PREPARAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI CHEMICZNO – TERMICZNEJ W POSIADANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO MYJNIACH ETD OLIMPUS
BeschreibungPREPARAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI CHEMICZNO – TERMICZNEJ
Interne KennungZP.381.63.2026 - 3
LosLOT-0004
TitelZADANIE 4 - PREPARATY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI
BeschreibungPREPARATY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI
Interne KennungZP.381.63.2026 - 4
LosLOT-0005
TitelZADANIE 5 - PREPARATY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI
BeschreibungPREPARATY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI
Interne KennungZP.381.63.2026 - 5
LosLOT-0006
TitelZADANIE 6 - PREPARAT DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI METODĄ ZAMGŁAWIANIA
BeschreibungPREPARAT DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI METODĄ ZAMGŁAWIANIA
Interne KennungZP.381.63.2026 - 6
LosLOT-0007
TitelZADANIE 7 - WORKI
BeschreibungWORKI
Interne KennungZP.381.63.2026 - 7
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte