See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa odnawialnych źródeł energii w Gminie Strumień” w podziale na 7 zadań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są prace realizowane w ramach zadania pn.: „Budowa odnawialnych źródeł energii w Gminie Strumień”. 2. Przedmiot zamówienia składa się z siedmiu zadań: Zadanie nr I. Przedszkole w Zbytkowie. Zakres prac obejmuje: - instalację kaskady dwóch pomp ciepła typu split o mocy min. 2 x 16 kW, pracujących w układzie hybrydowym z istniejącym kotłem gazowym, - budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 21,16 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na dachu budynku Przedszkola w Zbytkowie przy ul. Wyzwolenia 49 w Zbytkowie. Zadanie nr II. Szkoła Podstawowa w Zabłociu. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 36,80 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na dachu budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Bielskiej 26 w Zabłociu. Zadanie nr III. Szkoła Podstawowa w Drogomyślu. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 29,90 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na podkonstrukcji terenowej zlokalizowanej przy ul. Głównej 15 w Drogomyślu. Zadanie nr IV. Przedszkole w Strumieniu. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 25,76 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej współpracującej z systemem magazynowania energii o mocy min. 2 x 20,48 kW, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na dachu budynku Przedszkola w Strumieniu przy ul. Młyńskiej 10 w Strumieniu. Zadanie nr V. Szkoła Podstawowa w Strumieniu. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 30,36 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na podkonstrukcji terenowej zlokalizowanej przy ul. 1 Maja 38 w Strumieniu. Zadanie nr VI. Miejskie Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 34,96 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na dachu budynku Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji przy ul. Młyńskiej 14 w Strumieniu. Zadanie nr VII. Sala przy OSP Bąków. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 17,94 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na dachu budynku Sali przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bąkowie przy ul. Osiedlowej 1 w Bąkowie. 3. Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr I. Przedszkole w Zbytkowie
Beschreibung: 1. Zakres prac obejmuje: - instalację kaskady dwóch pomp ciepła typu split o mocy min. 2 x 16 kW, pracujących w układzie hybrydowym z istniejącym kotłem gazowym, - budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 21,16 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na dachu budynku Przedszkola w Zbytkowie przy ul. Wyzwolenia 49 w Zbytkowie. 2. Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji. 2. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych dostaw, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr II. Szkoła Podstawowa w Zabłociu
Beschreibung: 1. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 36,80 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na dachu budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Bielskiej 26 w Zabłociu. 2. Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr III. Szkoła Podstawowa w Drogomyślu
Beschreibung: 1. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 29,90 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na podkonstrukcji terenowej zlokalizowanej przy ul. Głównej 15 w Drogomyślu. 2. Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr IV. Przedszkole w Strumieniu
Beschreibung: 1. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 25,76 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej współpracującej z systemem magazynowania energii o mocy min. 2 x 20,48 kW, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na dachu budynku Przedszkola w Strumieniu przy ul. Młyńskiej 10 w Strumieniu. 2. Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr V. Szkoła Podstawowa w Strumieniu
Beschreibung: 1. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 30,36 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na podkonstrukcji terenowej zlokalizowanej przy ul. 1 Maja 38 w Strumieniu. 2. Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr VI. Miejskie Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu
Beschreibung: 1. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 34,96 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na dachu budynku Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji przy ul. Młyńskiej 14 w Strumieniu. 2. Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr VII. Sala przy OSP Bąków
Beschreibung: 1. Zakres prac obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 17,94 kWp polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej, dostosowaniem części wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz pracami towarzyszącymi, posadowionej na dachu budynku Sali przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bąkowie przy ul. Osiedlowej 1 w Bąkowie. 2. Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.