See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na opracowanie koncepcji aranżacji wystawy Bramy Poznania.
Beschreibung: Konkurs jest konkursem realizacyjnym tzn. takim, w którym Nagrodą jest nagroda pieniężna oraz zaproszenie autora (Uczestnika konkursu) wybranej Pracy konkursowej do negocjacji w trybie Zamówienia z wolnej ręki, w celu wykonania usługi na podstawie Pracy konkursowej. Przedmiot usługi został opisany w IPU stanowiących Załącznik nr 6 do Regulaminu. Konkurs prowadzony jest w procedurze konkursu ograniczonego i jednoetapowego. Nagrodami w Konkursie są Nagrody pieniężne w łącznej kwocie 75 000 zł brutto (I Nagroda – 50 000 zł brutto, II Nagroda – 14 000 zł brutto i III Nagroda – 11 000 zł brutto, a także zaproszenie Uczestnika konkursu, którego Praca konkursowa otrzymała I Nagrodę do negocjacji w trybie Zamówienia z wolnej ręki, w celu wykonania usługi na podstawie Pracy konkursowej. Nagrody zostały szczegółowo opisane w Rozdziale nr VII Regulaminu konkursu. ADRES STRONY INTERNETOWEJ KONKURSU: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1243170
Vorherige Bekanntmachung: 14879-2026
Interne Kennung: PCD.2261.4.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79421200 Projektgestaltung, außer Projektgestaltung von Bauarbeiten, 92312000 Künstlerische Dienstleistungen, 79932000 Innenarchitektendienste, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen, 79932000 Innenarchitektendienste, 79421200 Projektgestaltung, außer Projektgestaltung von Bauarbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung