2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem 3 sztuk szaf gazowych
Beschreibung: Dostawa wraz z montażem 3 sztuk szaf gazowych
Interne Kennung: CEZAMAT/ZP29/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem 3 sztuk szaf gazowych do Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej, ul. Poleczki 19, 02-822 Warszawa. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen