See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych do radiostacji wojskowych RADMOR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych do radiostacji wojskowych RADMOR. 2. Zakres zamówienia podzielony został na 21 zadań. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty. 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty.
Interne Kennung: 112/2026/D-OiB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie ogranicza liczby Wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert i zaprosi wszystkich Wykonawców, którzy złożyli wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlegają wykluczeniu z postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32352100 Teile für Funk- und Radaranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Antena
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych do radiostacji wojskowych RADMOR. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Antena
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Szczegółowe warunki dotyczące zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Antena
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Antena
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Zestaw zamienny do bloku
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Zestaw zamienny do bloku
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Głośnik
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Głośnik
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Blok przełącznika
Interne Kennung: Zadanie nr 5 - Blok przełącznika
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Blok gniazda
Interne Kennung: Zadanie nr 6 - Blok gniazda
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Zestaw zamienny bloku sterującego
Interne Kennung: Zadanie nr 7 - Zestaw zamienny bloku sterującego
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Blok przełącznika
Interne Kennung: Zadanie nr 8 - Blok przełącznika
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Futerał
Interne Kennung: Zadanie nr 9 - Futerał
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Gniazdo antenowe
Interne Kennung: Zadanie nr 10 - Gniazdo antenowe
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Mikrofon elektretowy
Interne Kennung: Zadanie nr 11 - Mikrofon elektretowy
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Oprawa
Interne Kennung: Zadanie nr 12 - Oprawa
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Pokrętło
Interne Kennung: Zadanie nr 13 - Pokrętło
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Pokrętło
Interne Kennung: Zadanie nr 14 - Pokrętło
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Przepona
Interne Kennung: Zadanie nr 15 - Przepona
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Tulejka
Interne Kennung: Zadanie nr 16 - Tulejka
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Uszczelka
Interne Kennung: Zadanie nr 17 - Uszczelka
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Uszczelka
Interne Kennung: Zadanie nr 18 - Uszczelka
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Wkręt
Interne Kennung: Zadanie nr 19 - Wkręt
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Wkręt
Interne Kennung: Zadanie nr 20 - Wkręt
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Śruba bez łba
Interne Kennung: Zadanie nr 21 - Śruba bez łba