See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywne dostawy wyrobów używanych w laparoskopii i endoskopii oraz innych wyrobów medycznych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów wraz z rozładunkiem do siedziby Zamawiającego (Przedmiot zamówienia), określonych co do rodzaju, ilości, postaci zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel