See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het drukken en leveren van studiegebiedbrochures, stationery en allerhande drukwerk
Beschreibung: Het Bestuur wenst een overeenkomst afte sluiten voor het drukken, afwerken, verpakken en leveren op diverse locaties van drukwerken. VIVES streeft naar eenheid van stijl binnen al de drukwerken conform de huisstijl en de mediacampagne van VIVES.
Interne Kennung: PPP0CW-1464/5013/VIV2025/051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: studiegebiedbrochures en opleidingsfiches
Beschreibung: Perceel 1: studiegebiedbrochures en opleidingsfiches
Interne Kennung: VIV2025/051_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: stationery
Beschreibung: Perceel 2: stationery
Interne Kennung: VIV2025/051_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: allerhande drukwerk
Beschreibung: Perceel 3: allerhande drukwerk
Interne Kennung: VIV2025/051_3