See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla budynków przy ul. Kwiatkowskiego 2, 4, 6 w Dąbrowie Górniczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla budynków przy ul. Kwiatkowskiego 2,4,6 w Dąbrowie Górniczej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do INDPP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
5. Los
Los: LOT-0001