See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów leczniczych (leki z programów lekowych i chemioterapii, leki ogólnoszpitalne)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2– Formularz asortymentowo-cenowy Podział zamówienia na części Zadanie 1 – Leki ogólnoszpitalne 1 Pakiet Zadanie 2 – Programy lekowe 50 pakietów Zadanie 3 – Chemioterapia – 2 pakiety
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Leki ogólnoszpitalne Pakiet 1
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 - Formularz asortymentowo-cenowy i projektem umowy - Załącznik nr 3
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 3
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 4
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 5
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 6
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 7
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 8
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 9
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 10
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 11
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 12
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 13
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 14
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 15
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 16
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 17
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 18
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 19
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 20
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 21
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 22
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 23
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 24
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 25
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 26
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 27
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 28
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 29
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 30
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 31
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 32
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 33
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 34
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 35
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 36
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 37
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 38
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 39
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 40
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 41
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 42
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 43
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 44
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 45
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 46
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 47
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 48
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 49
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 50
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie 3 - Chemioterapia Pakiet 1
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie 3 - Chemioterapia Pakiet 2
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie 3 - Chemioterapia Pakiet 3
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie 3 - Chemioterapia Pakiet 4
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie 3 - Chemioterapia Pakiet 5
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie 3 - Chemioterapia Pakiet 6
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie 3 - Chemioterapia Pakiet 7
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie 3 - Chemioterapia Pakiet 8