See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na pořizování produktů Oracle
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude: a) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“, a to dle aktuálních potřeb centrálního zadavatele a jednotlivých Pověřujících zadavatelů, dle CPV kódů
Vorherige Bekanntmachung: 28426-2019
Interne Kennung: MV-109074/OSM-2019
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude: a) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“,
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Oracle DNS - 4Q 2024 - Sophia Solutions, s.r.o. souhrn
Beschreibung: a) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“,
Interne Kennung: N006/24/V00038612
Haupteinstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
Los: LOT-0007
Titel: Oracle DNS - 4Q 2024 - Notes CS a.s. souhrn
Beschreibung: poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“,
Interne Kennung: N006/24/V00030898 N006/24/V00032337 N006/24/V00037471 N006/24/V00026379
Los: LOT-0008
Titel: Oracle DNS - 4Q 2024 - Solutia, s.r.o. souhrn
Interne Kennung: N006/24/V00031701 N006/24/V00034242 N006/24/V00034782 N006/24/V00035609 N006/24/V00037471
Los: LOT-0009
Titel: Oracle DNS - 4Q 2024 - Com-Sys TRADE spol.s r.o. souhrn
Interne Kennung: N006/24/V00031342
Los: LOT-0010
Titel: Oracle DNS - 4Q 2024 - Seyfor, a.s. souhrn
Interne Kennung: N006/24/V00034281