2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hangon Kaupungintalo, 3. krs toimistotilojen korjaustyöt
Beschreibung: Urakkamuoto on kokonaisurakka. Urakoitsija toimii pääurakoitsijana ja lainsäädännön tarkoittamana päätoteuttajana. Kaikki urakkalaskenta-asiakirjoissa esitetyt työt ja hankinnat sisältyvät urakkaan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-052940-LOT-0001