See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu oraz licencji w ramach projektu „Poprawa jakości usług cyfrowych Starostwa Powiatowego w Myszkowie”
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu oraz licencji w ramach projektu „Poprawa jakości usług cyfrowych Starostwa Powiatowego w Myszkowie”, z podziałem na 9 części.
Interne Kennung: IR.272.1.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć I – Zakup i wdrożenie macierzy SAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego sprzętu wraz z licencjami oraz usługami: 1) Macierz SAN – 1 szt. 2) Usługa pierwszej linii wsparcia serwisowego świadczonego przez Wykonawcę. 3) Usługa wdrożenia ze szkoleniami dla 3 osób w łącznym wymiarze 4 godzin.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć II – Zakup i wdrożenie biblioteki taśmowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego sprzętu wraz z licencjami oraz usługami: 1) Biblioteka taśmowa z zestawem nośników – 1 szt. 2) Usługa pierwszej linii wsparcia serwisowego świadczonego przez Wykonawcę. 3) Usługa wdrożenia ze szkoleniami dla 3 osób w łącznym wymiarze 2 godzin.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Dostawa monitorów komputerowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów komputerowych: 1) Monitor typ 1 – 32 szt. 2) Monitor typ 2 – 32 szt.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: 4 Część IV – Dostawa zestawów komputerowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych: 1) Zestaw komputerowy – 3 szt.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Dostawa licencji oprogramowania biurowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa następujących licencji: 1) Pakiet oprogramowania biurowego na okres 12 miesięcy w liczbie 625 szt., zapewniający dostęp dla 125 użytkowników przez okres 5 lat. 2) Usługa pierwszej linii wsparcia serwisowego świadczonego przez Wykonawcę.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Zakup i wdrożenie tokenów mobilnych do uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa następujących licencji: 1) Token mobilny – 25 szt. 2) Usługa pierwszej linii wsparcia serwisowego świadczonego przez Wykonawcę.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 Część VII – Dostawa kluczy sprzętowych do uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego sprzętu wraz z licencjami oraz usługami: 1) Klucz sprzętowy – 125 szt. 2) Usługa pierwszej linii wsparcia serwisowego świadczonego przez Wykonawcę.
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0008
Titel: 8 Część VIII – Dostawa zasilacza awaryjnego UPS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilacza awaryjnego UPS z akumulatorami.
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
Los: LOT-0009
Titel: 9 Część IX – Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych: 1) Urządzenie wielofunkcyjne typ 1 – 1 szt. 2) Urządzenie wielofunkcyjne typ 2 – 14 szt
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen