See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii SP ZOZ w Hrubieszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 1 - Platforma hemodynamiczna do ciągłego pomiaru hemodynamicznego Pakiet 2 – Aparaty EKG z wózkiem Pakiet 3 – Wózek ratunkowy Pakiet 4- Stoły rehabilitacyjne Pakiet 5 – Echokardiograf Pakiet 6- Stół do echokardiografu Pakiet 7 - Defibryltor Pakiet 8 – Holtery z osprzętem Pakiet 9 – Sprzęt komputerowy Pakiet 10 - Kable EKG, czujniki saturacji SpO2 do kardiomonitora Mindray UMC15, ciśnieniomierze Pakiet 11 – Materace przeciwodleżynowe z pompą Pakiet 12 – Aparat USG Pakiet 13 – Wieloparametrowy analizator heamatologiczny z drukarką i UPS Pakiet 14 – Analizator parametrów krytycznych Pakiet 15 – Analizator koagulologiczny Pakiet 16 – Aparat do znieczulenia
Vorherige Bekanntmachung: 263121-2026
Interne Kennung: 5/132/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem z zasady DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, tym samym Wykonawcy składając ofertę potwierdzają okoliczności dotyczące spełnienia zasady DNSH w odniesieniu do przedmiotu umowy, co najmniej w zakresie określonym w „Opisie przedmiotu zamówienia- formularz parametrów”, w formie oświadczenia własnego złożonego wraz z ofertą. W przypadku, gdy Wykonawca dysponuje dowodami, potwierdzającymi spełnienia zasady DNSH w odniesieniu do realizacji przedmiotu umowy (np. certyfikaty, atesty, karty energetyczne, dokumenty potwierdzające klasy energetyczne, dokumentacja techniczna- w tym potwierdzająca posiadanie funkcji oszczędzania energii), zobowiązany jest dołączyć je wraz z dostawą sprzętu. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był zgodny z wymaganiami dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, w zakresie adekwatnym do charakteru zamówienia, zgodnie ze „Standardami dostępności dla polityki spójności 2021–2027”, o ile mają zastosowanie do przedmiotu zamówienia. Zamawiający – na podstawie art. 139 ust 1 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Dokumenty składane wraz z ofertą 1. Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z zał. nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony Opis przedmiotu zamówienia - formularz parametrów zgodnie z zał. nr 2 do SWZ 3) uzupełnione formularze asortymentowo-cenowe, zgodnie z zał. nr 3 do SWZ. 2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) dokumenty i oświadczenia, które zostały wskazane w Rozdziale VI cz. A i cz. B jako składane wraz z ofertą; 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 3) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 4) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 5) oświadczenie Wykonawcy z art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014. zgodnie z zał. nr 9 do SWZ. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie Wykonawcy z art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014. składa każdy z tych wykonawców. 2. Zamawiający informuje, że zamówienie realizowane jest w ramach umowy nr KPOD.07.02-IP.10-0013/25/KPO/246/2026/85 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia „Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w SP ZOZ w Hrubieszowie” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” 3. Na podstawie art. 310 PZP, Zamawiający informuje, że może unieważnić przedmiotowe postępowanie, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia w ramach w/w źródła nie zostały jemu przyznane. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spółka cywilna). W takim przypadku: 1) są zobowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być złożone wraz z ofertą. 2) Zamawiający będzie się porozumiewał za pośrednictwem pełnomocnika Wykonawców wskazanego w pełnomocnictwie 3) ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192200 Medizinische Tische, 33182100 Defibrillator, 38434000 Analysatoren, 38434500 Biochemische Analysegeräte, 38434570 Hämatologie-Analysegeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 33112200 Ultraschallanlage, 33172100 Ausrüstung für Anästhesie, 39522510 Luftmatratzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Platforma hemodynamiczna do ciągłego pomiaru hemodynamicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 1 - Platforma hemodynamiczna do ciągłego pomiaru hemodynamicznego
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Aparaty EKG z wózkiem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 2 – Aparaty EKG z wózkiem
Interne Kennung: Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Wózek ratunkowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 3 – Wózek ratunkowy
Interne Kennung: Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4- Stoły rehabilitacyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 4- Stoły rehabilitacyjne
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – Echokardiograf
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 5 – Echokardiograf
Interne Kennung: Pakiet 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6- Stół do echokardiografu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 6- Stół do echokardiografu
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Defibryltor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 7 - Defibryltor
Interne Kennung: Pakiet 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – Holtery z osprzętem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 8 – Holtery z osprzętem
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 – Sprzęt komputerowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 9 – Sprzęt komputerowy
Interne Kennung: Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Kable EKG, czujniki saturacji SpO2 do kardiomonitora Mindray UMC15, ciśnieniomierze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 10 - Kable EKG, czujniki saturacji SpO2 do kardiomonitora Mindray UMC15, ciśnieniomierze
Interne Kennung: Pakiet 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 – Materace przeciwodleżynowe z pompą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 11 – Materace przeciwodleżynowe z pompą
Interne Kennung: Pakiet 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39522510 Luftmatratzen
Menge: 25 Stück
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 – Aparat USG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 12 – Aparat USG
Interne Kennung: Pakiet 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 – Wieloparametrowy analizator heamatologiczny z drukarką i UPS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 13 – Wieloparametrowy analizator heamatologiczny z drukarką i UPS
Interne Kennung: Pakiet 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte, 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 – Analizator parametrów krytycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 14 – Analizator parametrów krytycznych
Interne Kennung: Pakiet 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 38434500 Biochemische Analysegeräte
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 – Analizator koagulologiczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 15 – Analizator koagulologiczny
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 – Aparat do znieczulenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 16 – Aparat do znieczulenia
Interne Kennung: Pakiet 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie