2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa ul. Zakładowej na odc. od al. Hetmańskiej do ul. Gajcego z wyłączeniem skrzyżowania z al. Józefiaka oraz rozbudowa ul. Tranzytowej na odc. od ul. Zakładowej do ul. Trakcyjnej w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę zadania inwestycyjnego obejmującego inwestycję pod nazwą: „Rozbudowa ul. Zakładowej na odc. od al. Hetmańskiej do ul. Gajcego z wyłączeniem skrzyżowania z al. Józefiaka oraz rozbudowa ul. Tranzytowej na odc. Od ul. Zakładowej do ul. Trakcyjnej w Łodzi” z podziałem na 2 części tj.: 1. Część I: Rozbudowa ul. Zakładowej na odcinku od al. Hetmańskiej do al. Cezarego Józefiaka z wyłączeniem skrzyżowania. 2. Część II: „Rozbudowa ul. Zakładowej na odcinku od al. Cezarego Józefiaka do ul. Tadeusza Gajcego i rozbudowa ul. Tranzytowej na odcinku od ul. Zakładowej do ul. Trakcyjnej z podziałem na 2 zadania, tj: Zadanie 1: Rozbudowa ul. Zakładowej na odcinku od al. Cezarego Józefiaka do ul. Tadeusza Gajcego, Zadanie 2: Rozbudowa ul. Tranzytowej na odcinku od ul. Zakładowej do ul. Trakcyjnej.
Vorherige Bekanntmachung: 316341-2025
Interne Kennung: BZZ.261.16.2025.JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45112730 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Verkehrsbegleitgrün, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45233330 Fundamentierungsarbeiten für Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa ul. Zakładowej na odcinku od al. Hetmańskiej do al. Cezarego Józefiaka z wyłączeniem skrzyżowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa ul. Zakładowej na odcinku od al. Hetmańskiej do al. Cezarego Józefiaka z wyłączeniem skrzyżowania 2. Przed rozpoczęciem Części I rozbudowy ul. Zakładowej na odcinku od al. Hetmańskiej do al. Cezarego Józefiaka koniecznym jest wykonanie doraźnego dojazdu do osiedla mieszkaniowego na odcinku od ul. Wacława Wojewódzkiego do ul. Maksa Bauma, który będzie stanowił objazd na czas rozbudowy ul. Zakładowej. Zakres ten należy uwzględnić podczas przygotowywania TOR, jako „bypass dojazdowy dla mieszkańców” który należy zaopiniować przez Policję, ZDIT i zatwierdzić w BIM. 3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz zapisami projektu umowy dla części I zamówienia zawartymi w załączniku nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa ul. Zakładowej na odcinku od al. Cezarego Józefiaka do ul. Tadeusza Gajcego i rozbudowa ul. Tranzytowej na odcinku od ul. Zakładowej do ul. Trakcyjnej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa ul. Zakładowej na odcinku od al. Cezarego Józefiaka do ul. Tadeusza Gajcego i rozbudowa ul. Tranzytowej na odcinku od ul. Zakładowej do ul. Trakcyjnej z podziałem na 2 zadania, tj: Zadanie 1: Rozbudowa ul. Zakładowej na odcinku od al. Cezarego Józefiaka do ul. Tadeusza Gajcego, Zadanie 2: Rozbudowa ul. Tranzytowej na odcinku od ul. Zakładowej do ul. Trakcyjnej. 2. Rozpoczęcie realizacji robót w zakresie Części II możliwe będzie po zakończeniu prac budowlanych wykonanych w ramach Części I zamówienia. 3. W zakresie realizacji Część II konieczna jest koordynacja robót z wykonawcą kanalizacji sanitarnej, który zostanie wyłoniony odrębnym postępowaniem w ramach inwestycji obejmującej: 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Zakładowej na odcinku od ul. Kaczmarka do pos. Zakładowa 136 oraz od ul. Kaczmarka do pos. Zakładowa 104. 2) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Tranzytowej n odcinku od ul. Zakładowej do pos. Tranzytowa 18 oraz w ul. Zakładowej od pos. Zakładowa 142 do ul. Tranzytowej. 4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz zapisami projektu umowy dla części II zamówienia zawartymi w załączniku nr 9 do SWZ.