2. Verfahren
Verfahren
Titel: GOH Wegen 2027-2034
Beschreibung: De gemeente Berkelland start een aanbestedingsprocedure voor het selecteren van één aannemer voor het groot onderhoud aan wegen in haar openbare ruimte voor de periode 2027-2034. De opdracht omvat in hoofdzaak de volgende werkzaamheden/activiteiten: o Groot onderhoud asfaltverhardingen o Groot onderhoud elementenverhardingen o Monodisciplinaire wegenbouwwerken De financiële omvang van de opdracht bedraagt circa €2.500.000,- tot €6.500.000,- per jaar en €47.000.000,- over de gehele looptijd. Het financiële plafond wordt gecreëerd door de verwachte financiële omvang te verhogen met 50%, is bedraagt daarmee €70.500.000,- (exclusief indexeringen).
Interne Kennung: BL-2026/01 HB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van twee jaar en start op 1 januari 2022 en eindigt op 31 december 2023. De overeenkomst voorziet in de mogelijkheid tot verlenging.