See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych, materiałów eksploatacyjnych oraz wyposażenia jednorazowego użytku do statków powietrznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, tj. wyprodukowanych w roku dostawy lub roku poprzedzającym rok dostawę technicznych środków materiałowych, materiałów eksploatacyjnych oraz wyposażenia jednorazowego użytku do statków powietrznych w asortymencie i ilościach określonych w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 47 części, zgodnie z Formularzem cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3. Na dostarczone wyroby Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy/200 godzin pracy (w zależności co upłynie wcześniej), licząc od daty odbioru. 4. Na dostarczone ogumienie (opony i dętki) Wykonawca zapewni całkowity okres eksploatacji nie krótszy niż 7 lat. 5. Wyroby powinny spełniać wymagania jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta na dany wyrób. 6. System zarządzania jakością Wykonawcy winien spełniać wymagania zawarte w PN:EN ISO 9001:2015 7. Dla niniejszego zamówienia mają zastosowanie wymagania zawarte w AQAP 2131 wyd. C wersja 1 dla Lp. 1÷7, 19÷20, 24, 27, 33, 36÷37. 8. Przedmiot zamówienia podlegał będzie procesowi nadzorowania jakości, przeprowadzonemu przez Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe (RPW) na zasadach określonych w niniejszej SWZ dla Lp. 1÷7, 19÷20, 24, 27, 33, 36÷37. 9. Wyroby winny być zakonserwowane na okres 24 miesięcy i na zasadach określonych w normie obronnej NO-16-A800:2007. Dopuszcza się stosowanie innych metod ochrony, niż w normie obronnej NO-16-A800:2007 pod warunkiem, że zapewnią one równorzędną lub lepszą ochronę. 10. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wojskowego, w tym technicznych środki materiałowych, których Zamawiający nie może opisać w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednoznacznie i wyczerpująco, przez określenie dostatecznie precyzyjnych parametrów technicznych czy jakościowych, dlatego wskazuje się w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oznaczenia wyrobów (nazwa/oznaczenie, Typ/Part Number, NSN) wraz z informacją o typie sprzętu, którego są częścią, komponentem lub wyposażeniem z jednoczesnym dopuszczeniem składania ofert równoważnych we wszystkich 47 częściach zamówienia. 11. W celu spełnienia wymogu wynikającego z art. 99 ust. 6 ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że kryterium służącym ocenie równoważności będzie dopuszczenie oferowanego wyrobu równoważnego do stosowania na określonych typach sprzętu będących na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP. 12. Wykonawca oferując wyroby równoważne zobowiązany jest wskazać w rubryce 5 Formularza cenowego stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ w poszczególnych częściach zamówienia, w zakresie których oferuje wyroby równoważne, ich nazwy, typy, numery katalogowe. W przypadku nie wypełnienia kolumny 5 Zamawiający uzna, że Wykonawca składa ofertę na przedmiot zamówienia wskazany przez Zamawiającego. 13. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w rozdziale IV SWZ, potwierdzających, że proponowane rozwiązanie równoważne spełnia wymóg określony w pkt 12. 14. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 15. Zamawiający zgodnie z art. 455 ustawy Pzp dopuszcza możliwość zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia w przypadkach i na warunkach określonych w § 17 Projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 16. Udzielenie zamówienia nie wiąże się z udostępnieniem Wykonawcy informacji niejawnych. 17. Zamawiający, stosownie do treści ogłoszenia o zamówieniu informuje, iż przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: 107/2025/D-OIB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Z uwagi na to, że zachowując pełne terminy ustawowe Pzp prowadzenia postępowania Zamawiający nie zrealizuje postawionego zadania i nie wykorzysta przydzielonych na ten cel środków finansowych w bieżącym roku budżetowym skrócenie ustawowego terminu prowadzenia postępowania przewidzianego dla trybu przetargu ograniczonego: - terminu składania ofert określonego w art. 411 ust. 16 ustawy Pzp do 10 dni.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34731000 Teile für Luftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34731800 Reifen für Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1. Ogumienie podwozia głównego (opona i dętka) 865x280 model 1A lub równoważne
Beschreibung: Ogumienie podwozia głównego (opona i dętka) 865x280 model 1A lub równoważne do Mi-17
Interne Kennung: ZADANIE 1
Menge: 20
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający może dodatkowo zlecić dostawę tśm w asortymencie oraz maksymalnych ilościach określonych w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2. Łańcuch Galla PR-15,875-2300-1 lub równoważne
Beschreibung: Łańcuch Galla PR-15,875-2300-1 lub równoważne do Mi-17
Interne Kennung: ZADANIE 2
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3. Amortyzator podwozia lewy 8A-4101-00B lub równoważne
Beschreibung: Amortyzator podwozia lewy 8A-4101-00B lub równoważne do Mi-17
Interne Kennung: ZADANIE 3
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE 4. Amortyzator podwozia prawy 8A-4101-00B lub równoważne
Beschreibung: Amortyzator podwozia prawy 8A-4101-00B lub równoważne do Mi-17
Interne Kennung: ZADANIE 4
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE 5. Komplet łopat śmigła ogonowego 246-3925-00 lub równoważne
Beschreibung: Komplet łopat śmigła ogonowego 246-3925-00 lub równoważne do Mi-17
Interne Kennung: ZADANIE 5
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE 6. Koło podwozia przedniego K2116 lub równoważne
Beschreibung: Koło podwozia przedniego K2116 lub równoważne do Mi-17
Interne Kennung: ZADANIE 6
Los: LOT-0007
Titel: ZADANIE 7. Sprężarka AK-50T1 SER.1 lub równoważne
Beschreibung: Sprężarka AK-50T1 SER.1 lub równoważne do Mi-17
Interne Kennung: ZADANIE 7
Los: LOT-0008
Titel: ZADANIE 8. Bezpiecznik PM-2 lub równoważne
Beschreibung: Bezpiecznik PM-2 lub równoważne do Mi-17,Mi-24, Mi-8,MiG-29, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 8
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0009
Titel: ZADANIE 9. Czujnik wibracji MW-03-3 lub równoważne
Beschreibung: Czujnik wibracji MW-03-3 lub równoważne do An-28, M-28, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 9
Los: LOT-0010
Titel: ZADANIE 10. Dysza dławiąca PNRP1-281-2 lub równoważne
Beschreibung: Dysza dławiąca PNRP1-281-2 lub równoważne do Mi-2
Interne Kennung: ZADANIE 10
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0011
Titel: ZADANIE 11. Element filtrujący 340.129A lub równoważne
Beschreibung: Element filtrujący 340.129A lub równoważne do Mi-2, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 11
Menge: 40 Stück
Los: LOT-0012
Titel: ZADANIE 12. Farba MS85285-1H-002Q-36375 (1 galon) lub równoważne
Beschreibung: Farba MS85285-1H-002Q-36375 (1 galon) lub równoważne do Su-22
Interne Kennung: ZADANIE 12
Los: LOT-0013
Titel: ZADANIE 13. Filtr azotowy AZH2.966.005 lub równoważne
Beschreibung: Filtr azotowy AZH2.966.005 lub równoważne do Su-22
Interne Kennung: ZADANIE 13
Los: LOT-0014
Titel: ZADANIE 14. Filtr oleju 1740001-03 lub równoważne
Beschreibung: Filtr oleju 1740001-03 lub równoważne do SW-4
Interne Kennung: ZADANIE 14
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0015
Titel: ZADANIE 15. Łożysko 32007, 32007X ,32007XA lub równoważne
Beschreibung: Łożysko 32007, 32007X, 32007XA lub równoważne do W-3
Interne Kennung: ZADANIE 15
Menge: 20 Stück
Los: LOT-0016
Titel: ZADANIE 16. Membrana głowicy gaśnicy GZSM-503/TK lub równoważne
Beschreibung: Membrana głowicy gaśnicy GZSM-503/TK lub równoważne do Mi-2,Mi-17, Mi-24, W-3, W-4
Interne Kennung: ZADANIE 16
Los: LOT-0017
Titel: ZADANIE 18. Nadajnik ND-2002 6100-2002 ND 2002 lub równoważne
Beschreibung: Nadajnik ND-2002 6100-2002 ND 2002 lub równoważne do W-3
Interne Kennung: ZADANIE 18
Los: LOT-0018
Titel: ZADANIE 19. Nadajnik przemieszczeń kątowych MU-615A lub równoważne
Beschreibung: Nadajnik przemieszczeń kątowych MU-615A lub równoważne do An-28, M-28,Mi-17, Mi-8, MiG-29, PZL-130, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 19
Los: LOT-0019
Titel: ZADANIE 20. Pion żyroskopowy G-3M lub równoważne
Beschreibung: Pion żyroskopowy G-3M lub równoważne do Mi-2, PZL-130
Interne Kennung: ZADANIE 20
Los: LOT-0020
Titel: ZADANIE 21. Pirogłowica PGKC lub równoważne
Beschreibung: Pirogłowica PGKC lub równoważne do Mi-2,Mi-17, Mi-24, W-3,W-4, Mig-29
Interne Kennung: ZADANIE 21
Los: LOT-0021
Titel: ZADANIE 22. Płótno lotnicze BT2788-135/7 lub równoważne
Beschreibung: Płótno lotnicze BT2788-135/7 lub równoważne do Mi-2
Interne Kennung: ZADANIE 22
Menge: 20 Quadratmeter
Los: LOT-0022
Titel: ZADANIE 23. Podkładka do APM 68-1-W-2-II-12-1 lub równoważne
Beschreibung: Podkładka do APM 68-1-W-2-II-12-1 lub równoważne do Mi-2, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 23
Menge: 200 Stück
Los: LOT-0023
Titel: ZADANIE 24. Prędkościomierz US-250UK lub równoważne
Beschreibung: Prędkościomierz US-250UK lub równoważne do Mi-2, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 24
Los: LOT-0024
Titel: ZADANIE 25. Przewód BWT10-3200180K(60.06.338.00.00) lub równoważne
Beschreibung: Przewód BWT10-3200180K(60.06.338.00.00) lub równoważne do Mi-2, SW-4, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 25
Los: LOT-0025
Titel: ZADANIE 26. Przewód N03AAU000 lub równoważne
Beschreibung: Przewód N03AAU000 lub równoważne do SW-4
Interne Kennung: ZADANIE 26
Los: LOT-0026
Titel: ZADANIE 27. Pulpit sterowania 6S2-390-125-3 Seria 4 lub równoważne
Beschreibung: Pulpit sterowania 6S2-390-125-3 Seria 4 lub równoważne do W-3
Interne Kennung: ZADANIE 27
Los: LOT-0027
Titel: ZADANIE 28.Rozdzielacz 42.12.1319 lub równoważne
Beschreibung: Rozdzielacz 42.12.1319 lub równoważne do Mi-2, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 28
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0028
Titel: ZADANIE 29. Szczotka MGS-7 10X16X25 lub równoważne
Beschreibung: Szczotka MGS-7 10X16X25 lub równoważne do Mi-2, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 29
Menge: 70 Stück
Los: LOT-0029
Titel: ZADANIE 30. Szczotka węglowa WG-7500 7X17,4X25mm 7,2x17,5x25,5 mm (potrójne) (555.182) lub równoważne
Beschreibung: Szczotka węglowa WG-7500 7X17,4X25mm 7,2x17,5x25,5 mm (potrójne) (555.182) lub równoważne do W-3
Interne Kennung: ZADANIE 30
Menge: 30 Stück
Los: LOT-0030
Titel: ZADANIE 31. Szczotka węglowa do PO-250 MGS-8 6,5x8x23 lub równoważne
Beschreibung: Szczotka węglowa do PO-250 MGS-8 6,5x8x23 lub równoważne do PO-250, Mi-2
Interne Kennung: ZADANIE 31
Los: LOT-0031
Titel: ZADANIE 32. Szczotki do PO-250 MGS-8 4,5X6X20 (555.108) lub równoważne
Beschreibung: Szczotki do PO-250 MGS-8 4,5X6X20 (555.108) lub równoważne do Mi-2, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 32
Los: LOT-0032
Titel: ZADANIE 33. Sztuczny horyzont AG-77-15/NVG lub równoważne
Beschreibung: Sztuczny horyzont AG-77-15/NVG lub równoważne do M-28, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 33
Los: LOT-0033
Titel: ZADANIE 34. Środek gaśniczy Novec 1230 FK-5-1-12 lub równoważne
Beschreibung: Środek gaśniczy Novec 1230 FK-5-1-12 lub równoważne do Mi-2, Mi-17, Mi-24, W-3, W-4
Interne Kennung: ZADANIE 34
Menge: 200 Kilogramm
Los: LOT-0035
Titel: ZADANIE 35. Świeca zapłonowa 23006266 lub równoważne
Beschreibung: Świeca zapłonowa 23006266 lub równoważne do SW-4
Interne Kennung: ZADANIE 35
Los: LOT-0036
Titel: ZADANIE 36.Urządzenie uzgadniające USS-6 SER.2 6Ł2.240.007 lub równoważne
Beschreibung: Urządzenie uzgadniające USS-6 SER.2 6Ł2.240.007 lub równoważne do An-28, M-28,Mi-17,Mi-24, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 36
Los: LOT-0037
Titel: ZADANIE 37. Wskaźnik wysokości JG1209AC01 lub równoważne
Beschreibung: Wskaźnik wysokości JG1209AC01 lub równoważne do Mi-2, Mi-8, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 37
Los: LOT-0038
Titel: ZADANIE 38. Wtryskiwacz oleju 23001819 lub równoważne
Beschreibung: Wtryskiwacz oleju 23001819 lub równoważne do SW-4
Interne Kennung: ZADANIE 38
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0039
Titel: ZADANIE 39. Zapalnik GZSM-300 lub równoważne
Beschreibung: Zapalnik GZSM-300 lub równoważne do Mi-2
Interne Kennung: ZADANIE 39
Los: LOT-0040
Titel: ZADANIE 40. Zawór 642500 lub równoważne
Beschreibung: Zawór 642500 lub równoważne do Mi-2
Interne Kennung: ZADANIE 40
Los: LOT-0041
Titel: ZADANIE 41. Zawór głowicy GZSM/A lub równoważne
Beschreibung: Zawór głowicy GZSM/A lub równoważne do Mi-2,Mi-17, Mi-24, W-3, W-4
Interne Kennung: ZADANIE 41
Los: LOT-0042
Titel: ZADANIE 42. Zawór LŁR-1 ZB-0,4 l/D lub równoważne
Beschreibung: Zawór LŁR-1 ZB-0,4 l/D lub równoważne do Mi-2,Mi-17, Mi-24, W-3, W-4
Interne Kennung: ZADANIE 42
Menge: 100 Stück
Los: LOT-0043
Titel: ZADANIE 43. Zestaw profili aluminiowych 3NF1310 DO STAT. lub równoważne
Beschreibung: Zestaw profili aluminiowych 3NF1310 DO STAT. lub równoważne do Mi-2, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 43
Menge: 10
Los: LOT-0044
Titel: ZADANIE 44. Żarówka ŁFSM-27-450-5/ŁFŁ-27-450-5 lub równoważne
Beschreibung: Żarówka ŁFSM-27-450-5/ŁFŁ-27-450-5 lub równoważne do Mi-14, Mi-17, Mi-24, Mi-8, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 44
Los: LOT-0045
Titel: ZADANIE 45. Żarówka LMP 7219 T1 12V 037-00013-0000 lub równoważne
Beschreibung: Żarówka LMP 7219 T1 12V 037-00013-0000 lub równoważne do SW-4, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 45
Los: LOT-0046
Titel: ZADANIE 46. Żarówka 40.0031.00 lub równoważne
Beschreibung: Żarówka 40.0031.00 lub równoważne do SW-4, W-3
Interne Kennung: ZADANIE 46
Los: LOT-0047
Titel: ZADANIE 47. Kołnierz 28-00-6813-001-000 lub równoważne
Beschreibung: Kołnierz 28-00-6813-001-000 lub równoważne do M-28
Interne Kennung: ZADANIE 47
Los: LOT-0048
Titel: ZADANIE 17. Nadajnik ND 2003 do rad.RS6113 ND 2003 lub równoważne
Beschreibung: Nadajnik ND 2003 do rad.RS6113 ND 2003 lub równoważne do W-3
Interne Kennung: ZADANIE 17