See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU D4W - Touchscreens en toebehoren
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Touchscreens, en ziet op de levering van touchscreens voor diverse locaties van De Vier Windstreken.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000