2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa kanału ulgi na Sudole Dominikańskim (pot. Rozrywka)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Budowa kanału ulgi na Sudole Dominikańskim (pot. Rozrywka)” uwzględniającej wszystkie zależne od przyjętego rozwiązania obiekty towarzyszące konieczne do prawidłowego funkcjonowania kanału oraz rozwiązania przekładek z infrastrukturą naziemną i podziemną będącą w kolizji z przyjętym rozwiązaniem wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych, w tym decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych. Realizacja zamówienia obejmuje: a) Prace przedprojektowe b) Prace projektowe c) Usługi towarzyszące pracom projektowym d) Operaty szacunkowe wyceny nieruchomości gruntowych, składników roślinnych i budowlanych Szczegółowy opis zakresu usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają następujące dokumenty: - - załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy wraz z załącznikami - - załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami do OPZ
Interne Kennung: ZP.261.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau