2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst via een openbare procedure voor de levering van soepele persslangen inclusief halfkoppelingen met een diameter van 8” (203,2 mm) en 10” (254 mm) voor rekening van de FOD Binnenlandse Zaken
Beschreibung: De soepele persslangen zijn bestemd voor de operationele eenheden van de Civiele Bescherming. De persslangen zijn plat oprolbaar, waterdicht en aan de twee uiteinden voorzien van symmetrische half koppelstukken teneinde ze te kunnen koppelen aan elkaar, pompen, verdeelstukken en monitoren. Tevens worden ze gebruikt en opgeslagen in een container. Deze container heeft een automatisch slang oprol- en afrolsysteem om de slangen in te zetten. Deze persslangen dienen ter vervanging van bestaande exemplaren welke het einde van hun levensduur bereiken. De gevraagde drukken in dit bestek zijn afgestemd met de maximale werkdrukken van de pompen in gebruik bij de operationele eenheden van de Civiele Bescherming waarbij tevens rekening wordt gehouden dat er geen achteruitgang is in kwaliteit tegenover de bestaande persslangen.
Interne Kennung: MAP2026-512-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MAP2026-512-24 - 1
Interne Kennung: 1