See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen van een avontuurlijke speeltuin voor de speelterreinen zonnig leven en zonnig padje
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het inrichten, inclusief de levering en plaatsing, van twee speelterreinen met een uitgesproken avontuurlijk karakter op de site van Zonnig Leven. De voorgestelde inrichting is gebaseerd op het participatietraject dat in 2024 werd georganiseerd in het kader van het BOA-decreet met de kinderraad. Uit deze bevraging bleek dat de leerlingen van het 5e en 6e leerjaar in de basisscholen van Sint-Pieters-Leeuw een duidelijke voorkeur uitspreken voor een uitdagend klim- en klauterparcours binnen de gemeente. De keuze voor de locatie Zonnig Leven is ingegeven door de sterke naamsbekendheid en het intensieve gebruik van de site, onder meer door de speelpleinwerking tijdens de zomermaanden, evenals de nabijheid van verschillende lagere scholen. Met de recent gepubliceerde gebouwenpuzzel is inmiddels duidelijk dat Zonnig Leven in de toekomst ook ruimte zal bieden voor eetfestijnen en andere activiteiten. We willen dus beide speelterreinen, het Zonnig padje, net achter het gebouw en het speelterrein daarachter, Zonnig leven, herinrichten.
Interne Kennung: PPP01P-1900/6418/2025-598
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-598_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP01P-1900/6418/2025-598
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-598_1