2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerkverbindingen
Beschreibung: De gemeente Leidschendam-Voorburg besteedt de levering, implementatie, het beheer en onderhoud van netwerkverbindingen Europees aan. De opdracht omvat WAN-connectiviteit tussen gemeentelijke locaties, internettoegang en bijbehorende dienstverlening. Gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV), met nadruk op kwaliteit.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste, 72400000 Internetdienste, 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
Los: LOT-0000