See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości i porządku w obrębie nieruchomości stanowiących zasób mieszkaniowy Toruńskiego TBS Sp. z o.o.
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości i porządku w obrębie nieruchomości stanowiących zasób mieszkaniowy Toruńskiego TBS Sp. z o.o.
Interne Kennung: 1/ET/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kręta 109/111
Beschreibung: usługi sprzątania
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Los: LOT-0003
Titel: OM "OKÓLNA"
Los: LOT-0004
Titel: Winnica 35a,37a-b,39
Los: LOT-0005
Titel: Krasińskiego 38/40a
Los: LOT-0006
Titel: Lubicka 45a-b-c-d
Los: LOT-0007
Titel: Szosa Chełmińska 172a-174
Los: LOT-0008
Titel: Czarlińskiego 16-16a
Los: LOT-0009
Titel: OM 63 Pułku Piechoty
Los: LOT-0010
Titel: OM Olsztyńska
Los: LOT-0011
Titel: Sprzątanie powierzchni wewnętrznych wspólnych
Los: LOT-0012
Titel: OM JAR
Los: LOT-0013
Titel: OM Szczecińska
Los: LOT-0014
Titel: OM Solanki
Los: LOT-0015
Titel: Włocławska179-181
Los: LOT-0016
Titel: Rolnicza 5 - 7a
Los: LOT-0017
Titel: OM Glinki
Los: LOT-0018
Titel: OM Dębowa Góra
Los: LOT-0019
Titel: Stefana Batorego 67 - 71B
Los: LOT-0020
Titel: OM Gerwazego - Podgórska