457135-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kleiderschränke – Dodávka šatních skříněk pro Krytý bazén Ostrava – Poruba
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka šatních skříněk pro Krytý bazén Ostrava – Poruba
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na demontáž původních skříněk, dodávku a montáž šatních skříněk pro Krytý bazén Ostrava – Poruba, a to v rozsahu dle technické dokumentace, která tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
Interne KennungP25V00005136
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39143121 Kleiderschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44421720 Schließfächer
5. Los
LosLOT-0001