See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa obwodnicy Opatowa S74 i DK 9
Beschreibung: Budowa obwodnicy Opatowa S74 i DK 9 – w systemie projektuj i buduj
Interne Kennung: O.Ki.D-3.2412.25.2020.az
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Projektowany odcinek Obwodnicy Opatowa w ciągu drogi ekspresowej S74 i drogi krajowej DK9 klasy GP, zlokalizowany jest na terenie woj. świętokrzyskiego, powiatu opatowskiego, gminy Opatów, Sadowie, Lipnik. Projektowana obwodnica Opatowa jest zlokalizowana przy skrzyżowaniu dróg krajowych nr 9 i nr 74 oraz drogi wojewódzkiej 757, w województwie świętokrzyskim, powiecie opatowskim, gminie Opatów, Sadowie i Lipnik. Odcinek istniejącej drogi krajowej Nr 74 objęty opracowaniem przebiega z kierunku zachodniego na wschód, od Sulejowa przez Kielce, Opatów, Kraśnik, Zamość, Hrubieszów do granicy z Ukrainą. Istniejąca droga krajowa nr 9 posiada przebieg z północy na południe, od Radomia przez Ostrowiec Św., Opatów, Łoniów, Rzeszów do granicy ze Słowacją w miejscowości Barwinek. Jest to droga o znaczeniu międzynarodowym, tranzytowym, należąca do sieci dróg europejskich o numerze E371. Istniejąca droga wojewódzka nr 757 posiada przebieg z północy na południe, od Opatowa przez Iwaniska, Staszów do Stopnicy. W zakres rzeczowy zadania wchodzi: — budowa odcinka drogi klasy S, dwujezdniowej; S74 — budowa odcinka drogi klasy GP, dwujezdniowej; DK 9 — budowa odcinka drogi klasy G, dwujezdniowej, DW 757 — przebudowa i budowa skrzyżowań z drogami przecinającymi budowaną drogę, — budowa węzłów bezkolizyjnych na skrzyżowaniach z drogami krajowymi, wojewódzkimi, powiatowymi, — budowa obiektów inżynierskich (mosty, wiadukty, estakady, przepusty), — budowa dróg dojazdowych do obsługi przyległego terenu, — budowa urządzeń ochrony środowiska (ekrany akustyczne, zbiorniki podczyszczające wody, zieleń ochronna, przejścia dla zwierząt, ogrodzenie drogi), — przebudowa i budowa urządzeń infrastruktury technicznej związanej i niezwiązanej z drogą, w tym budowa kanałów technologicznych. Wartość zamówienia powyżej 20 000 000 EUR.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen