457288-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej, sprzętu komputerowego oraz przedłużenia gwarancji i wsparcia serwisowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń infrastruktury sieciowej, sprzętu komputerowego oraz przedłużenia gwarancji i wsparcia serwisowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń infrastruktury sieciowej, sprzętu komputerowego oraz przedłużenia gwarancji i wsparcia serwisowego. Zamówienie podzielone jest na 8 CZĘŚCI (Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części.) Części zamówienia: Część I Zamówienia – Dostawa komputerów przenośnych 1) dostawa komputerów przenośnych dla potrzeb szkoleniowych Lokalnego Centrum Kompetencji 2) dostawa komputerów przenośnych dla potrzeb obsługi Lokalnego Centrum Kompetencji Część II Zamówienia – Dostawa komputerów stacjonarnych dla potrzeb szkoleniowych Lokalnego Centrum Kompetencji Część III Zamówienia – Dostawa monitorów Część IV Zamówienia – Usługa przedłużenia gwarancji i wsparcia dla urządzeń sieciowych Cisco Część V Zamówienia – Usługa przedłużenia gwarancji i wsparcia dla serwerów i macierzy Część VI Zamówienia – Usługa przedłużenia gwarancji i wsparcia dla urządzeń sieciowych Ruckus Część VII Zamówienia – Usługa przedłużenia gwarancji i wsparcia serwisowego dla urządzeń firewall Paloalto Część VIII Zamówienia – Dostawa serwera SQL
Vorherige Bekanntmachung275792-2025
Interne KennungTGS.271.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213000 Personalcomputer, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I Zamówienia – Dostawa komputerów przenośnych
Beschreibung1) dostawa komputerów przenośnych dla potrzeb szkoleniowych Lokalnego Centrum Kompetencji Elementem zamówienia jest dostawa piętnastu fabrycznie nowych komputerów przenośnych dla potrzeb szkoleniowych dla potrzeb funkcjonowania Lokalnego Centrum Kompetencji w Moszczenicy działającego przy Gminie Moszczenica. Cały dostarczony przez Wykonawcę sprzęt i oprogramowanie w ramach niniejszego zamówienia muszą pochodzić z legalnego źródła, być zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta i objęty standardowym pakietem usług gwarancyjnych w cenie urządzenia oraz świadczonych poprzez sieć serwisową producenta na terenie Polski, sprzęt i akcesoria muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający może żądać od Wykonawcy dostarczenia dokumentów do producenta potwierdzających ten fakt. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Całość sprzętu ma być dostarczona pod adres: 97-310 Moszczenica, ul 100-Lecia Odzyskania Niepodległości 3. 2) dostawa komputerów przenośnych dla potrzeb obsługi Lokalnego Centrum Kompetencji Elementem zamówienia jest dostawa dziesięciu fabrycznie nowych komputerów przenośnych dla potrzeb pracowników realizujących zadania dla potrzeb obsługi zadań Lokalnego Centrum Kompetencji (praca w terenie przy budowie sieci optycznych oraz WiFi, praca w serwerowniach). Cały dostarczony przez Wykonawcę sprzęt i oprogramowanie w ramach niniejszego zamówienia muszą pochodzić z legalnego źródła, być zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta i objęty standardowym pakietem usług gwarancyjnych w cenie urządzenia oraz świadczonych poprzez sieć serwisową producenta na terenie Polski, sprzęt i akcesoria muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający może żądać od Wykonawcy dostarczenia dokumentów do producenta potwierdzających ten fakt. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Całość sprzętu ma być dostarczona pod adres: 97-310 Moszczenica, ul 100-Lecia Odzyskania Niepodległości 3 Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0002
TitelCzęść II Zamówienia – dostawa komputerów stacjonarnych dla potrzeb szkoleniowych Lokalnego Centrum Kompetencji
BeschreibungElementem zamówienia jest dostawa dwunastu fabrycznie nowych komputerów stacjonarnych dla potrzeb szkoleniowych dla Lokalnego Centrum Kompetencji. Cały dostarczony przez Wykonawcę sprzęt i oprogramowanie w ramach niniejszego zamówienia muszą pochodzić z legalnego źródła, być zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta i objęty standardowym pakietem usług gwarancyjnych w cenie urządzenia oraz świadczonych poprzez sieć serwisową producenta na terenie Polski, sprzęt i akcesoria muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający może żądać od Wykonawcy dostarczenia dokumentów od producenta potwierdzających ten fakt. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto nazw, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, ich zastosowanie nie jest obowiązkowe, zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, a nazwy zostały podane jedynie w celach informacyjnych dla umożliwienia porównania równoważności. Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0003
TitelCzęść III Zamówienia – dostawa monitorów
BeschreibungElementem zamówienia jest dostawa dziesięciu monitorów o podanych poniżej minimalnych parametrach: 1. Rozmiar ekranu: 27’’ 2. Rozdzielczość: 2560 x 1440 3. Częstotliwość odświeżania obrazu: 155 Hz 4. Typ matrycy: VA 5. Typ podświetlenia: LED 6. Jasność ekranu: 250 cd/m2 7. Czas reakcji matrycy: 1 ms 8. Kąt widzenia w pionie/w poziomie: 178 stopni / 178 stopni 9. Złącza: DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio, AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. 10. Gwarancja: minimum 36 miesięcy (gwarancja producenta) Zamawiający żąda, by do każdego monitora dostarczono komplet kabli umożliwiający podłączenie do sieci elektrycznej i komputera. Całość sprzętu ma być dostarczona pod adres: 97-310 Moszczenica, ul 100-Lecia Odzyskania Niepodległości 3 Zamawiający wymaga, aby gwarancja na dostarczony sprzęt wynosiła minimum 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0004
TitelCzęść IV Zamówienia – usługa przedłużenia gwarancji i wsparcia dla urządzeń sieciowych Cisco
BeschreibungZadaniem Wykonawcy jest przedłużenie na okres minimum kolejnych 3 lat umów serwisowych, umów wsparcia technicznego i gwarancji, na dotychczasowych warunkach (warunkach od momentu zakupu do końca okresu gwarancji) dla następujących produktów, których posiadaczem jest Zamawiający: a) Dwa przełączniki CISCO z rodziny C9300-48S z licencjami Network Advantage o numerach seryjnych: FOC2515LAXS oraz FOC2437L0XS wraz z zasilaczami oraz modułami stakującymi W wyniku realizacji całego zamówienia opisanego w niniejszym zadaniu Zamawiający ma mieć zapewniony dostęp do bezpłatnego najnowszego oprogramowania producenta dla wszystkich w. w. urządzeń bez żadnych ograniczeń oraz wsparcie techniczne świadczone przez producenta w trybie NBD przez cały okres gwarancji. Dostarczone gwarancje i umowy serwisowe obejmować muszą całe urządzenia. Zamawiający wymaga, aby gwarancja wynosiła minimum 36 miesięcy na dotychczasowych warunkach.
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
LosLOT-0005
TitelCzęść V Zamówienia – usługa przedłużenia gwarancji i wsparcia dla serwerów i macierzy
BeschreibungUsługa przedłużenia wsparcia dla serwerów i macierzy HP, w których posiadaniu jest Zamawiający. Zadaniem Wykonawcy jest przedłużenie na okres minimum kolejnych 3 lat umów serwisowych, umów wsparcia technicznego i gwarancji, na dotychczasowych warunkach (warunkach od momentu zakupu do końca okresu gwarancji) dla następujących produktów, których posiadaczem jest Zamawiający: a) Dwa serwery HP wraz z dyskami o numerach seryjnych Nazwa sprzętu Numer seryjny HPE ProLiant DL380 Gen10 Server CZ20430B2T HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus CZ222201RW b) Macierzy dyskowej z półkami i dyskami o numerach seryjnych: Data zakupu Nazwa sprzętu Numer seryjny 26.04.2018 HPE MSA 2050 2S6748B307 30.06.2021 HPE MSA 2050 SFF Disk Enclosure ACM119T19X 30.06.2021 HPE MSA 2050 SFF Disk Enclosure ACM119T19S W wyniku realizacji całego zamówienia opisanego w niniejszym zadaniu Zamawiający ma mieć zapewniony dostęp do bezpłatnego najnowszego oprogramowania producenta dla wszystkich w. w. produktów bez żadnych ograniczeń, usługę serwisową dla urządzeń w trybie NBD (24/7) oraz wsparcie techniczne producenta przez cały okres gwarancji. Dostarczone gwarancje i umowy serwisowe obejmować muszą całe urządzenia. Zamawiający wymaga, aby gwarancja wynosiła minimum 36 miesięcy na dotychczasowych warunkach.
LosLOT-0006
TitelCzęść VI Zamówienia – usługa przedłużenia gwarancji i wsparcia dla urządzeń sieciowych Ruckus
BeschreibungUsługa przedłużenia wsparcia dla urządzeń sieciowych Ruckus, w których posiadaniu jest Zamawiający. Zadaniem Wykonawcy jest przedłużenie na okres minimum kolejnych 3 lat umów serwisowych, umów wsparcia technicznego i gwarancji, na dotychczasowych warunkach (warunkach od momentu zakupu do końca okresu gwarancji) dla następujących produktów, których posiadaczem jest Zamawiający: a) Kontroler Ruckuss o numerze seryjnym: 98HJAP140JRCNXT93D4D6QV8SERK b) Urządzeń Ruckuss typu AP o następujących numerach seryjnych: Produkty z rodziny T310S: 1 502002004266 2 502002004394 7 502002004152 8 472002010472 9 472002010472 10 502002004290 11 502002004314 12 502002004224 13 502002004089 14 422002009302 15 422002009372 16 502002004319 17 502002004320 18 152102000165 19 502002004134 20 502002004186 21 502002004189 22 502002004322 23 252002029121 24 502002004333 25 252002029892 26 502002004110 27 232002029754 28 502002004192 29 252002028764 30 232002029435 31 252002028568 32 952102019194 Produkty z rodziny T310D 922102031032 W wyniku realizacji całego zamówienia opisanego w niniejszym zadaniu Zamawiający ma mieć zapewniony dostęp do bezpłatnego najnowszego oprogramowania producenta dla wszystkich w. w. produktów bez żadnych ograniczeń, usługę serwisową dla urządzeń w trybie NBD oraz wsparcie techniczne producenta przez cały okres gwarancji. Dostarczone gwarancje i umowy serwisowe obejmować muszą całe urządzenia. Zamawiający wymaga, aby gwarancja wynosiła minimum 36 miesięcy na dotychczasowych warunkach.
LosLOT-0007
TitelCzęść VII Zamówienia – usługa przedłużenia gwarancji i wsparcia serwisowego dla urządzeń firewall Paloalto
BeschreibungUsługa przedłużenia gwarancji i wsparcia serwisowego dla urządzeń firewall Paloalto lub dostawa dwóch nowych urządzeń Zamawiający dysponuje dwoma urządzeniami typu Firewall firmy PaloAlto model PA-3220 pracującymi w trybie HA o numerach seryjnych 016201042713 oraz 016201043132. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przedłużenie wszystkich obecnie (na dzień 28.04.2025 r.) aktywnych subskrypcji, a także licencji zarządzania oraz zapewnienie wsparcia technicznego na okres 3 lat ze względu na kończący się okres wsparcia dla w.w. urządzeń lub dostawa dwóch nowych urządzeń o parametrach technicznych zdefiniowanych poniżej. Zaoferowane wsparcie techniczne ma być zagwarantowane na co najmniej dotychczasowym poziomie. W tym okresie Wykonawca ma zagwarantować serwis dostępu do najnowszej wersji oprogramowania, serwis sprzętowy i ewentualne licencje/subskrypcje na aktualizacje bazy aplikacji bez żadnych dodatkowych kosztów ze strony zamawiającego. W przypadku zakończenia świadczenia danej subskrypcji producenta, Zamawiający żąda dostawy jej odpowiednika. W przypadku złożenia oferty z produktami równoważnymi należy do oferty załączyć dokumenty poświadczające ich równoważność z funkcjonalnością oprogramowania u Zamawiającego, jednocześnie wykonawca w takim wypadku ma obowiązek przeniesienia pełnej konfiguracji (konfiguracja interfejsów, praca w trybie HA, reguły bezpieczeństwa, reguły NAT, konfiguracja rutingu, ponad 100 tuneli S2S do różnych instytucji samorządowych i rządowych, integracja z kontrolerami AD dla pięciu domen, konfiguracja połączeń VPN). Ze względu na krytyczny charakter świadczonych usług przez Zamawiającego proces migracji nie może być dłuższy niż 48 godzin i musi być realizowany w dni wolne od pracy. Zamawiający dopuszcza, ze względu na kończący się okres sprzedaży i wsparcia w.w. urządzeń (komunikat producenta https://www.ade24.de/PaloAlto-PA-3220-Next-Generation-Firewall-System/en#:~:text=The%20PA%203220%20will%20no%20longer%20be%20offered,buy%20Renewal-Licenses%20%2A%20Prices%20plus%20VAT%2C%20plus%20delivery), dostawę dwóch fabrycznie nowych nigdy wcześniej nieużywanych, pochodzących z legalnego kanału dystrybucji i jednocześnie dopuszczonych do obrotu urządzeń pracujących w klastrze HA (w trybie Active-Active oraz Active-Standby) o parametrach zdefiniowanych poniżej. Zamawiający żąda, udzielenia mu bezpłatnego wsparcia technicznego, które pozwoli na przeniesienie obecnej konfiguracji z urządzeń na nowo dostarczony sprzęt w postaci co najmniej pięciu stref bezpieczeństwa VSYS, kont użytkowników, reguł bezpieczeństwa, reguł NAT, reguł routingu, konfiguracji interfejsów sieciowych fizycznych oraz wirtualnych, konfiguracji ponad 100 tuneli VPN typu S2S do instytucji rządowych oraz samorządowych, integracji z kontrolerami AD dla pięciu domen AD i reguł bezpieczeństwa bazujących na tych regułach, konfiguracji połączeń VPN bazujących na Global Protect na nowe urządzenia w czasie nie dłuższym niż 48 h w dwa kolejne dni wolne od pracy. Praca w trybie active-active musi wspierać funkcjonalność przenoszenia adresacji IP z interfejsów publicznych (floating IP) pomiędzy urządzeniami w przypadku awarii łącza lub jednego z nich i jednocześnie gwarantować utrzymanie łączności w obrębie pracujących tuneli S2S. Zamawiający świadczy usługi dla instytucji rządowych, samorządowych oraz JST, w tym szpitali i dostęp do nich ma charakter krytyczny. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za przeniesienie tych funkcjonalności przed instytucjami korzystającymi z usług Zamawiającego. Oczywiście Zamawiający udostępni pełny dostęp administracyjny do obecnego klastra urządzeń. Zamawiający wymaga, aby gwarancja wynosiła minimum 36 miesięcy na co najmniej dotychczasowych warunkach. Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII Zamówienia – dostawa serwera SQL
BeschreibungW ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca ma obowiązek dostawy 3 licencji na oprogramowanie Microsoft SQL Server Enterprise 2 core (obsługa minimum łącznie 6 CORE) z Software Assurance w najnowszej dostępnej w sprzedaży lub produkt równoważny spełniający następujące warunki: a) System bazy danych musi pracować w środowisku Windows Server b) System bazy danych musi pozwalać na uwierzytelnianie i nadawanie uprawnień zarówno z wykorzystaniem kont użytkowników zapisanych w bazie danych jak i użytkowników Active Directory c) Produkt musi umożliwiać transakcyjny dostęp z poziomu bazy danych do danych binarnych składowanych w postaci plików i folderów poza plikami bazy danych (funkcjonalność FileTable w MSSQL), tj. dostęp do takich danych (plików i folderów) powinien być zapewniony zarówno z poziomu systemu plików NTFS jak i z zapytań z rodziny SELECT z poziomu bazy danych d) System musi pracować w trybie wysokiej dostępności „Always On" lub równoważnej w dwóch odległych lokalizacjach (dwóch odległych serwerowniach połączonych własną siecią optyczną). Poprzez pojęcie równoważności rozumie się, że wysoka dostępność musi być zagwarantowana dla zasobów baz danych, ale także dla zasobów binarnych w postaci plików i folderów składowanych w bazie w postaci zasobów Filestream/FileTable lub równoważnych opisanych w punkcie c. e) W danej chwili zamawiający będzie wykorzystywał tylko jeden serwer do zapisu i odczytu danych, drugi serwer będzie pasywną repliką. Zamawiający żąda by w przypadku awarii aktywnego w danej chwili serwera, system automatycznie rozpoczął obsługę żądań na bazie repliki f) System musi współpracować z systemem EZD PUW (Zamawiający obecnie posiada ponad 200 baz danych dedykowanych dla tego systemu, gdzie dane plikowe przetrzymywane są w polach typu filestream). Ponadto Zamawiający korzysta z własnych autorskich rozwiązań w zakresie Machine Learning, które wykorzystują funkcjonalność FileTable dla potrzeb automatycznego rozdzielania korespondencji wpływającej w EZD PUW. Dostarczone oprogramowanie musi wspierać tę funkcjonalność. g) Wykonywanie kopii bezpieczeństwa z poziomu narzędzi dostarczonych wraz z MS SQL, musi wspierać także wykonywanie kopii danych binarnych z pól filestream, tabel FileTable. h) Zamawiający posiada obecnie uruchomionych ponad 100 aplikacji internetowych bazujących na autorskim systemie CMS, który pracuje tylko w oparciu o serwer bazy danych MsSQL oraz składowanie danych binarnych w zasobach filestream/Filetable. Dostarczone rozwiązanie musi umożliwiać migrację baz danych z wersji MS SQL 2019 do dostarczonego oprogramowania. Zamawiający wymaga, aby gwarancja wynosiła minimum 36 miesięcy, w okresie tym Zamawiający musi mieć możliwość bezpłatnej migracji do najnowszej dostępnej na rynku wersji oprogramowania.
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme