See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na poskytování služeb znalců v oblasti oceňování majetku
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody (dále jako "rámcová dohoda"), jejíž návrh je přílohou č. 1 zadávací dokumentace, na poskytování služeb znalců v oblasti oceňování majetku (zejména nemovitých věcí, movitých věcí a věcných práv k nemovitým věcem), včetně poskytování souvisejících služeb (zpracování revizních posudků, odborných vyjádření anebo odborných posouzení). Rámcová dohoda byla uzavřena s osmi účastníky zadávacího řízení, a to na dobu 48 měsíců. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 343309-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71319000 Gutachterische Tätigkeit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1