See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: E-GOVERNMENT INTEGRATION, MIDDLEWARE AND DATA ACCESS SERVICES
Beschreibung: Deze overheidsopdracht is bestemd voor het inschakelen van profielen voor de ondersteuning bij de ontwikkeling en configuraties van diensten voor integratie, middleware en data access, gelinkt aan de ontwikkeling of het gebruik van herbruikbare diensten die worden aangeboden op de platformen van de federale dienstenintegrator, zowel in de hoedanigheid van service consumer als service provider van deze diensten.
Interne Kennung: BOSA-DGDT-2022/M1153-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FOD Beleid & Ondersteuning
Beschreibung: Deze overheidsopdracht is bestemd voor het inschakelen van profielen voor de ondersteuning bij de ontwikkeling en configuraties van diensten voor integratie, middleware en data access, gelinkt aan de ontwikkeling of het gebruik van herbruikbare diensten die worden aangeboden op de platformen van de federale dienstenintegrator, zowel in de hoedanigheid van service consumer als service provider van deze diensten
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0002
Titel: FOD Mobiliteit en Vervoer
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Fedasil
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: FOD Justitie
Interne Kennung: 4