2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE BILETOMATÓW STACJONARNYCH NA TERENIE MIASTA JELENIA GÓRA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 13 stacjonarnych biletomatów na terenie miasta Jelenia Góra, w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego, wraz z wykonaniem robót towarzyszących obejmujących budowę fundamentów oraz wykonanie przyłączy elektroenergetycznych niezbędnych do ich funkcjonowania. Zadanie podzielone jest na trzy (3) Etapy: 1) Etap I – opracowanie dokumentacji projektowej pod montaż 10 stacjonarnych biletomatów w oparciu o niniejszy opis przedmiotu zamówienia oraz w oparciu o warunki przyłączeniowe (załącznik nr 4 do Tomu III SWZ) wraz z uzyskaniem wymaganych prawem opinii, uzgodnień i decyzji (w tym uzgodnienia z konserwatorem zabytków) koniecznych do prawidłowego wykonania dokumentacji projektowej i przystąpienia do realizacji zadania. 2) Etap II – wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem 10 szt. fabrycznie nowych stacjonarnych biletomatów. Zakres rzeczowy Etapu II obejmuje: a) budowę fundamentów pod stacjonarne biletomaty, b) montaż w 6 lokalizacjach prefabrykowanych elementów fundamentowych pod tablice SDIP, c) wykonanie przyłączy elektroenergetycznych, d) ułożenie niezbędnego okablowania zasilającego w przygotowanej infrastrukturze podziemnej, e) odtworzenie nawierzchni w miejscach prowadzenia prac do stanu pierwotnego (m.in. nawierzchnie bitumiczne, kostka brukowa, tereny zielone), f) dostawę montaż i uruchomienie 10 szt. fabrycznie nowych stacjonarnych biletomatów. Szczegółowy opis biletomatów stanowi Załącznik nr 1 do Tomu III SWZ. g) przeprowadzenie instruktażu 4 osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie instalacji, konfiguracji i obsługi automatów biletowych niezbędny do prawidłowego ich użytkowania. 3) Etap III – zakres rzeczowy Etapu III obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie 3 szt. fabrycznie nowych stacjonarnych biletomatów (zgodnie z pkt IV Tomu III SWZ na węzłach przesiadkowych przy ul. Podchorążych, Al. Jana Pawła II i ul. Podgórzyńskiej w Jeleniej Górze. Szczegółowy opis biletomatów stanowi Załącznik nr 1 do Tomu III SWZ. Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Zrównoważona mobilność miejska w Aglomeracji Jeleniogórskiej”. Zadanie dofinansowane jest w ramach projektu nr FENX.03.01-IP.02-0021/24 pn.: „Zrównoważona mobilność miejska w Aglomeracji Jeleniogórskiej” dofinansowanego z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 w ramach działania FENX.03.01 Transport miejski priorytet FENX.03 Transport miejski. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia”, w tym w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.45.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144400 Automatische Zugangskontrolle, 42933000 Verkaufsautomaten, 45000000 Bauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71325000 Planung von Fundamenten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 31214300 Freiluft-Schaltanlagen, 32412100 Fernmeldenetz, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 13 stacjonarnych biletomatów na terenie miasta Jelenia Góra, w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego, wraz z wykonaniem robót towarzyszących obejmujących budowę fundamentów oraz wykonanie przyłączy elektroenergetycznych niezbędnych do ich funkcjonowania. Zadanie podzielone jest na trzy Etapy: 1) Etap I – opracowanie dokumentacji projektowej pod montaż 10 stacjonarnych biletomatów w oparciu o niniejszy opis przedmiotu zamówienia oraz w oparciu o warunki przyłączeniowe (załącznik nr 4 do Tomu III SWZ) wraz z uzyskaniem wymaganych prawem opinii, uzgodnień i decyzji (w tym uzgodnienia z konserwatorem zabytków) koniecznych do prawidłowego wykonania dokumentacji projektowej i przystąpienia do realizacji zadania. 2) Etap II – wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem 10 szt. fabrycznie nowych stacjonarnych biletomatów. Zakres rzeczowy Etapu II obejmuje: a) budowę fundamentów pod stacjonarne biletomaty, b) montaż w 6 lokalizacjach prefabrykowanych elementów fundamentowych pod tablice SDIP, c) wykonanie przyłączy elektroenergetycznych, d) ułożenie niezbędnego okablowania zasilającego w przygotowanej infrastrukturze podziemnej, e) odtworzenie nawierzchni w miejscach prowadzenia prac do stanu pierwotnego (m.in. nawierzchnie bitumiczne, kostka brukowa, tereny zielone), f) dostawę montaż i uruchomienie 10 szt. fabrycznie nowych stacjonarnych biletomatów. Szczegółowy opis biletomatów stanowi Załącznik nr 1 do Tomu III SWZ. g) przeprowadzenie instruktażu 4 osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie instalacji, konfiguracji i obsługi automatów biletowych niezbędny do prawidłowego ich użytkowania. 3) Etap III – zakres rzeczowy Etapu III obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie 3 szt. fabrycznie nowych stacjonarnych biletomatów (zgodnie z pkt IV Tomu III SWZ na węzłach przesiadkowych przy ul. Podchorążych, Al. Jana Pawła II i ul. Podgórzyńskiej w Jeleniej Górze. Szczegółowy opis biletomatów stanowi Załącznik nr 1 do Tomu III SWZ. Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Zrównoważona mobilność miejska w Aglomeracji Jeleniogórskiej”. Zadanie dofinansowane jest w ramach projektu nr FENX.03.01-IP.02-0021/24 pn.: „Zrównoważona mobilność miejska w Aglomeracji Jeleniogórskiej” dofinansowanego z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 w ramach działania FENX.03.01 Transport miejski priorytet FENX.03 Transport miejski. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia”, w tym w załącznikach.