2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja Stacji Dializ z wyposażeniem oraz zwiększeniem liczby stanowisk do dializ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu.
Beschreibung: Modernizacja Stacji Dializ z wyposażeniem oraz zwiększeniem liczby stanowisk do dializ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu.
Interne Kennung: DEZP.261.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja Stacji Dializ z wyposażeniem oraz zwiększeniem liczby stanowisk do dializ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu
Beschreibung: Modernizacja Stacji Dializ z wyposażeniem oraz zwiększeniem liczby stanowisk do dializ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu