2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa kombajnu ścianowego wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dzierżawa kombajnu ścianowego wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice.
Vorherige Bekanntmachung: 208144-2026
Interne Kennung: 472600019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dzierżawa kombajnu ścianowego wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dzierżawa kombajnu ścianowego wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość dni kalendarzowych dzierżawy 850 w tym gwarantowane 700 dni + opcja 150 dni - zgodnie z SWZ.