See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro ICT 2024-2028
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému ("DNS") dle § 138 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, na průběžné centrální dodávky ICT komodit dle aktuálních potřeb jednotlivých pověřujících zadavatelů, včetně poskytování souvisejících služeb dle uvedených CPV kódů.
Interne Kennung: SMK/112188/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 32250000 Mobilfunkgeräte, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Nákup spotřebního materiálu MMK
Beschreibung: Nákup spotřebního materiálu MMK
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém pro ICT 2024-2028 - dílčí zakázky za 1Q. 2025 - 6
Haupteinstufung (cpv): 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
Los: LOT-0001
Titel: Nákup ICT zařízení 23/2025 (servery pro VDI)
Beschreibung: Dodávky hardware, příslušenství a materiálu.
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém pro ICT 2024-2028 - dílčí zakázky za 2Q. 2025-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Los: LOT-0002
Titel: Nákup spotřebního materiálu 26/2025 SSKA
Beschreibung: Dodávky spotřebního materiálu.
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém pro ICT 2024-2028 - dílčí zakázky za 2Q. 2025 /2
Los: LOT-0003
Titel: Nákup drobných ICT zařízení a materiálu
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém pro ICT 2024-2028 - dílčí zakázky za 1Q. 2025 -3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Los: LOT-0004
Titel: Prodloužení podpory Fortigate, Logmanageru
Beschreibung: Prodloužení podpory Fortigate, Logmanageru
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém pro ICT 2024-2028 - dílčí zakázky za 1Q. 2025-4
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Los: LOT-0005
Titel: Dodávka licencí Microsoft Office 2024 pro SSK a MěDK
Beschreibung: Dodávka licencí Microsoft Office 2024 pro SSK a MěDK
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém pro ICT 2024-2028 - dílčí zakázky za 1Q. 2025-5
Haupteinstufung (cpv): 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität