2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Prace serwisowe oraz przeglądy konserwacyjne systemu sygnalizacji pożaru CSP/LFAP”LNG”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac serwisowych dla systemu sygnalizacji pożaru CSP/LFAP w budynkach administracyjnych na terminalu LNG wraz z zapleczem kontenerowym GS w Świnoujściu. Systemy oparte są na centralach sygnalizacji pożaru Zettler oraz Bosch. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/07/0081/PR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Prace serwisowe oraz przeglądy konserwacyjne systemu sygnalizacji pożaru CSP/LFAP”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy