See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Laszki w roku 2024
Beschreibung: 1.Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Laszki w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z określonymi przepisami prawa w tym zakresie w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.
Interne Kennung: RGRIV.271.1.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia odbioru odpadów z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych obejmuje w całym okresie realizacji zamówienia odbiór i zagospodarowanie: 1) zmieszanych niesegregowanych odpadów komunalnych zgromadzonych w pojemnikach i workach, 2) odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny, w pojemnikach lub workach w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej, obejmujących: a) szkło opakowaniowe z wyłączeniem opakowań po środkach ochrony roślin, środkach medycznych i truciznach, b) papier, c) odpady ulegające biodegradacji, d) opakowania z tworzyw sztucznych z wyłączeniem – (opakowań po środkach ochrony roślin, środkach medycznych i truciznach); opakowania wielomateriałowe oraz metale, 3) odpadów wielkogabarytowych, 4) odpadów z PSZOK–po telefonicznym poinformowaniu Wykonawcę przez Zamawiającego o zapełnieniu kontenerów - w terminie do 48 godzin 5) zamówienie obejmuje odbiór i zagospodarowanie powstających na nieruchomościach zamieszkałych odpadów pochodzących m.in. z drobnych robót budowlanych i remontowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, przeterminowanych leków, chemikaliów, olejów, rozpuszczalników, farb, zużytych baterii i akumulatorów, opon, II.2.5) Kryteria udzielenia zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe