See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku - p. 4,9,21,29,38
Beschreibung: dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ - p. 4,9,21,29,38
Interne Kennung: 63/ZP/2023
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku - pakiety nr 4,9,21,38
Beschreibung: dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ - pakiety nr 4,9,21,38
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.