See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en onderhoud van een diagnostische SPECT CT voor de dienst Nucleaire geneeskunde
Beschreibung: Dit lastenboek leidt fase 2 van de procedure in, namelijk de mini-competitie en heeft als doel de specificaties en voorwaarden vast te leggen voor de aankoop, installatie en langdurige onderhoud van een nieuwe SPECT-CT-scanner voor de dienst nucleaire geneeskunde. De opdracht omvat niet enkel de levering en ingebruikstelling van het nieuwe apparaat, maar ook de volledige afbraak, overname en ontmanteling van de huidige SPECT-CT-installatie. Daarbij wordt verwacht dat de opdrachtnemer zorg draagt voor een correct verwijderingsattest van het oude toestel, in overeenstemming met de geldende milieuwetgeving. De SPECT-CT moet ook calciumscoring uitvoeren, waardoor het toestel moet beschikken over een multislice-CT met een minimale resolutie van 32 slices. Om de continuïteit en kwaliteit van de dienstverlening te waarborgen, wordt de opdrachtnemer verder belast met een omnium onderhoudscontract voor een periode van tien jaar, exclusief de garantieperiode van minstens 2 jaar.
Interne Kennung: PPP0VM-213/5153/2024.060
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33151300 Spektrografen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024.060_1