457411-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Konserwacja i naprawy systemów sygnalizacji pożaru, stałych urządzeń gaśniczych gazowych i wodnych, bram pożarowych oraz kurtyn dymowych na I i II linii.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonserwacja i naprawy systemów sygnalizacji pożaru, stałych urządzeń gaśniczych gazowych i wodnych, bram pożarowych oraz kurtyn dymowych na I i II linii.
Beschreibung1. Przedmiotem Zamówienia jest konserwacja i naprawy systemów sygnalizacji pożaru, stałych urządzeń gaśniczych gazowych i wodnych, bram pożarowych oraz kurtyn dymowych na I i II linii Metra Warszawskiego oraz Stacji Techniczno – Postojowej Kabaty w latach 2026 – 2028 na warunkach wskazanych w Specyfikacji Technicznej (stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ) wraz z załącznikami oraz we Wzorze Umowy (stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ). 2. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz Wzorem Umowy (załącznik nr 5 do SWZ). 3. W przypadku wykonania napraw objętych Przedmiotem Umowy, Wykonawca udzieli 24 – miesięcznej rękojmi na wykonane prace. Okres rękojmi rozpoczyna się z dniem podpisania przez Strony protokołu odbioru prac. Na wymienione w ramach naprawy i konserwacji części, Wykonawca udzieli gwarancji na okres 24 miesięcy. Okres gwarancji rozpoczyna się z dniem podpisania przez Strony protokołu odbioru prac. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, wszystkich osób wykonujących czynności związane z wykonaniem konserwacji i napraw. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego tego warunku oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy.
Interne KennungWP.25.00089.2025.S.P.AGOG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest konserwacja i naprawy systemów sygnalizacji pożaru, stałych urządzeń gaśniczych gazowych i wodnych, bram pożarowych oraz kurtyn dymowych na I i II linii Metra Warszawskiego oraz Stacji Techniczno – Postojowej Kabaty w latach 2026 – 2028 na warunkach wskazanych w Specyfikacji Technicznej (stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ; dalej „ST”) wraz z załącznikami oraz we Wzorze Umowy (stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ)