457456-2026 - Ergebnis
Polen – Glasfaserkabel – Dostawa materiałów do budowy sieci telekomunikacyjnej FTTH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów do budowy sieci telekomunikacyjnej FTTH
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest dostawa fabrycznie nowych materiałów podstawowych (wyprodukowanych nie więcej niż rok wcześniej) przeznaczonych do budowy i wyposażenia sieci światłowodowej FTTH. Wymagania techniczne co do poszczególnych materiałów podstawowych znajdujących się w powyższych grupach zostały szczegółowo określone w Załączniku nr 1 do Zaproszenia (OPZ). Pełna lista materiałów podstawowych znajduje się w Załączniku nr 1 do OPZ.
Interne KennungARM/14/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32562000 Glasfaserkabel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung14/ARM/2026