2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen voor het voortgezet onderwijs SIVON Per Lesmethode 2026/1
Beschreibung: Offerteaanvraag van SIVON met betrekking tot de Europese aanbesteding van leermiddelen VO voor een aantal schoolbesturen dat lid is van SIVON. Deze aanbesteding betreft de levering van leermiddelen. De opdracht bestaat uit 2 (twee) percelen. Elk perceel wordt afzonderlijk Europees openbaar aanbesteed, te weten: - Perceel A Per lesmethode - Perceel B Overige leermiddelen
Interne Kennung: 20260702
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A Per lesmethode
Beschreibung: Dit perceel A betreft de levering van 163 lesmethodes die zijn vermeld bij 1.4.A Perceel A Lesmethodes en zoals deze beschikbaar zijn gesteld door de betreffende uitgevers op de commerciële educatieve markt. SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Stichting Groen Onderwijs Oost Nederland Stg. Petrus Canisius College, Kath. Sch.gem. Voortg. Onderw. Stichting Katholiek Onderwijs Volendam Stg. Nuborgh College Prot.Chr. VO op de Noordwest-Veluwe Onderwijsstichting St. Michaël Stichting Hondsrug College Ver. Chr. Voortg. Onderwijs Alblasserwaard West Stichting Christelijke Scholengroep Oost – Reggesteyn HIJN Scholengroep Stichting tot Oprichting en Instandhouding voor Scholen voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Schoonhoven De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- € 7.100.000 per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B Overige leermiddelen
Beschreibung: Dit perceel B betreft de levering van lesmethodes die niet onder perceel A vallen. SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Stichting Groen Onderwijs Oost Nederland Stg. Petrus Canisius College, Kath. Sch.gem. Voortg. Onderw. Stichting Katholiek Onderwijs Volendam Stg. Nuborgh College Prot.Chr. VO op de Noordwest-Veluwe Onderwijsstichting St. Michaël Stichting Hondsrug College Ver. Chr. Voortg. Onderwijs Alblasserwaard West Stichting Christelijke Scholengroep Oost – Reggesteyn HIJN Scholengroep Stichting tot Oprichting en Instandhouding voor Scholen voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Schoonhoven St. Katholieke Scholengr. voor Voortg. Onderw. Best-Oirschot (VoBo) (neemt De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- € 1.000.000 per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung: 2