2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorstoffering
Beschreibung: UWV wil een Raamovereenkomst sluiten met één (1) leverancier voor het leveren, aanbrengen, incidenteel repareren, verwijderen en afvoeren van nieuwe of hergebruikte Kantoorstofferingsproducten, en alle hiermee verband houdende werkzaamheden. De geraamde waarde is gebaseerd op een prognose van de uit te voeren projecten in het meerjarenplan van de afdeling Huisvesting en Facilitair.
Interne Kennung: MH.2025.579
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98394000 Dienstleistungen von Polsterern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39515410 Stores, 39515430 Jalousien, 39531310 Teppichfliesen, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: P1 - Kantoorstoffering
Interne Kennung: 1