See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diverse verzekeringen voor stad en OCMW
Beschreibung: De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Ongevallen” Toelichting: Luik 1: Arbeidsongevallen en aanvullende bovenwettelijke verzekering Luik 2: Lichamelijke ongevallenverzekering Perceel 2 “Aansprakelijkheid” Toelichting: Luik 1: Verzekering Algemene Burgerlijke Aansprakelijkheid en rechtsbijstand. Luik 2: Verzekering Objectieve Aansprakelijkheid Brand en Ontploffing. Luik 3: Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Mandatarissen en BA-bestuurder. Luik 4: Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen schoolpolis (GBS) Luik 5: Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen schoolpolis (Kadens) Luik 6: Verzekering Ongevallen en Burgerlijke Aansprakelijkheid diverse activiteiten Perceel 3 “Materiële schade” Toelichting: Luik 1: Verzekering Brand en aanverwante gevaren Luik 2: Verzekering Alle Risico’s elektronica/informatica Luik 3: Verzekering Alle Risico’s kunstwerken Perceel 4 “Motorvoertuigen” Toelichting: Luik 1: Verzekering, BA, rechtsbijstand en omnium motorvoertuigen Luik 2: Omnium dienstverplaatsingen
Interne Kennung: PPP00Y-684/6151/2026-023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ongevallen
Beschreibung: Luik 1: Arbeidsongevallen en aanvullende bovenwettelijke verzekering Luik 2: Lichamelijke ongevallenverzekering
Interne Kennung: 2026-023_1
Los: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheid
Beschreibung: Luik 1: Verzekering Algemene Burgerlijke Aansprakelijkheid en rechtsbijstand. Luik 2: Verzekering Objectieve Aansprakelijkheid Brand en Ontploffing. Luik 3: Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Mandatarissen en BA-bestuurder. Luik 4: Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen schoolpolis (GBS) Luik 5: Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen schoolpolis (Kadens) Luik 6: Verzekering Ongevallen en Burgerlijke Aansprakelijkheid diverse activiteiten
Interne Kennung: 2026-023 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Materiële schade
Beschreibung: Luik 1: Verzekering Brand en aanverwante gevaren Luik 2: Verzekering Alle Risico’s elektronica/informatica Luik 3: Verzekering Alle Risico’s kunstwerken Luik 4: Verzekering Openbare speelpleinen en Fietsen
Interne Kennung: 2026-023 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Motorvoertuigen
Beschreibung: Luik 1: Verzekering en rechtsbijstand motorvoertuigen Luk 2: Omnium dienstverplaatsingen
Interne Kennung: 2026-023 4_4