2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem mebli biurowych oraz innego wyposażenia do budynku administracyjno-biurowego Nadleśnictwa Karwin.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę (dowóz, rozładunek, wniesienie, rozmieszczenie) oraz kompletny montaż następującego wyposażenia: 1) mebli biurowych, 2) systemu multimedialnego na potrzeby sali konferencyjnej, 3) sprzętu AGD na potrzeby aneksów kuchennych, 4) wewnętrznych przesłon okiennych. 2. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnych i gotowych do użytkowania mebli i sprzętów z uwzględnieniem ich dostosowania do pomieszczeń, w których będą użytkowane oraz do elementów znajdujących się w tych pomieszczeniach oraz montaż (posadowienie i podłączenie) urządzeń AGD lub wyposażenia związanego z meblami. Montaż będzie polegał również na ustawieniu, ustabilizowaniu, właściwym zamocowaniu (stosownie do konstrukcji budynku) i wypoziomowaniu poszczególnych elementów składających się na przedmiot zamówienia. 3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w nowo wybudowanym budynku administracyjno-biurowym Zamawiającego, zlokalizowanym pod adresem: ul. 11 Listopada 15, 66-530 Drezdenko. 4. Wyposażenie winno być fabrycznie nowe (rok produkcji minimum 2025), wolne od wad prawnych i fizycznych oraz posiadać niezbędne atesty i certyfikaty (lub inne równoważne dokumenty). 5. Zakres zamówienia obejmuje dostawę oraz montaż mebli, w tym również mebli metalowych oraz mebli na wymiar, do pomieszczeń biurowych, sali konferencyjnej, salki edukacyjnej, sekretariatu, holu, składnicy akt, pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń socjalnych i pozostałych pomieszczeń, a także montaż systemu multimedialnego w sali konferencyjnej, sprzętu AGD w zabudowach meblowych aneksów kuchennych oraz wewnętrznych przesłon okiennych w sali konferencyjnej, pomieszczeniach biurowych, aneksach kuchennych i innych pomieszczeniach technicznych. 6. Szczegółowa charakterystyka, w tym ilości i wymiary poszczególnych mebli i elementów wyposażenia, składających się na przedmiot zamówienia, a także ich specyfikacja techniczna, zostały opisane w: 1) Projekcie Aranżacji - stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ, 2) Formularzu Asortymentowo-Cenowym - stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. W zakresie mebli tapicerowanych, opisanych szczegółowo w opisie technicznym do Projektu Aranżacji, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ (rozdział 4 – strony od 44 do 52), Zamawiający dopuszcza maksymalny próg tolerancji wymiarowej dla foteli, krzeseł oraz sof w wysokości +/- 2%. Zdjęcia produktów zamieszczone w Projekcie Aranżacji mają charakter wyłącznie poglądowy i przykładowy 7. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ, dokumentacją wskazaną w pkt. 6. powyżej oraz z innymi obowiązującymi przepisami i normami, jak również zgodnie z wiedzą techniczną i przepisami BHP, a dostarczone wyposażenie powinno być w pełni sprawne i odpowiadać standardom jakościowym i technicznym wynikającym z funkcji i przeznaczenia. 8. Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć Zamawiającemu dokumenty potwierdzające zgodność oferowanych dostaw z normami, szczegółowo opisanymi w Projekcie Aranżacji, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Atesty i certyfikaty winny być wystawione przez niezależną jednostkę uprawioną do wydawania tego rodzaju dokumentów. Termin przedłożenia dokumentacji, o której mowa w zdaniu poprzednim, określony jest we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ. 9. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia na okres minimum 36 miesięcy od dnia odbioru końcowego przedmiotu umowy udokumentowanego w Protokole Odbioru Końcowego. Wykonawca może zadeklarować wydłużenie tego terminu, co stanowi pozacenowe kryterium oceny ofert, szczegółowo opisane w SWZ. Odpowiedzialność Wykonawcy z tytułu rękojmi za wady zostaje rozszerzona do okresu równego okresowi udzielonej gwarancji jakości. 10. Wykonawca ma obowiązek, przed zamówieniem elementów wyposażenia, wykonać obmiar sprawdzający pomieszczeń, a w przypadku różnic pomiarowych w danym pomieszczeniu Wykonawca ma obowiązek wykonać rysunek warsztatowy uwzględniający te odchyłki i uzgodnić go z Zamawiającym. 11. Wykonawca zobowiązany jest wobec Zamawiającego do pokrycia wszelkich szkód powstałych z jego winy na terenie obiektu w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia. 12. Zamawiający nie określa wymagań związanych z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcą lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, o których mowa w art. 95 PZP. 13. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawców wizji lokalnej w miejscu dostawy tj. w nowym budynku administracyjno-biurowym Zamawiającego, ul. 11 Listopada 15, 66-530 Drezdenko. Wizja lokalna odbędzie się w dwóch terminach: 1) w dniu 03.07.2026 r. o godzinie 10:00, 2) w dniu 10.07.2026 r. o godzinie 10:00. Udział w wizji lokalnej nie jest obowiązkowy. Odbycie wizji lokalnej nie jest warunkiem koniecznym do złożenia Oferty w postępowaniu. W tracie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał wyjaśnień dotyczących treści SWZ. Szacunkowa wartość zamówienia jest sumą zamówienia podstawowego i zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP w wysokości 20% zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: NN.270.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 39130000 Büromöbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39515400 Sichtschutz, 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę (dowóz, rozładunek, wniesienie, rozmieszczenie) oraz kompletny montaż następującego wyposażenia: 1) mebli biurowych, 2) systemu multimedialnego na potrzeby sali konferencyjnej, 3) sprzętu AGD na potrzeby aneksów kuchennych, 4) wewnętrznych przesłon okiennych.