45758-2026 - Ergebnis
Tschechien – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Zajištění osobních ochranných pracovních prostředků pro letiště Praha
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění osobních ochranných pracovních prostředků pro letiště Praha
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky na dodávky je závazek vybraného dodavatele řádně a ve stanovených termínech zajišťovat: • montérkové soupravy (část A); • pracovní obuv (část B); • pracovní obuv na míru (část C); • šedé rukavice (část D); • bundy 4v1 (část E); • záchytné systémy (část F); • ostatní osobní ochranné pracovní prostředky (část G) Viz. dále jen zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung31505-2024
Interne Kennung0227000102
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Titelmontérkové soupravy
Beschreibungmontérkové soupravy
Interne KennungA
LosLOT-0003
Titelbunda 4v1
Beschreibungbunda 4v1
Interne KennungE
LosLOT-0002
Titelšedé rukavice
Beschreibungšedé rukavice
Interne KennungD